Image
Nahrávám vyhledávání

aktuální koncerty a vystoupení:
V tento okamžik připravujeme aktuální kalendář koncertů.

poslední dva odehrané koncerty:
Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka
ČT, 28.6.2018 - 18:00 hod.
KC Domeček

Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové
ST, 27.6.2018 - 19:00 hod.
Sál ZUŠ
Pěvecký sbor Lístek

 

   Pěvecký sbor LÍSTEK ze ZUŠ Praha 9, Ratibořická - pobočka Černý Most nese své jméno podle skladeb našich českých skladatelů Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany a Zdeňka Fibicha "Lístek do památníku". Vznikl v dubnu 2014 přejmenováním přípravného pěveckého sboru Malíček II. Sbor vede Marie Sedláková, klavírní spolupráci zajišťuje Veronika Svystunova.

 

   Pěvecký sbor Lístek vystupuje hlavně na své „domácí scéně“ v Praze 14 na sídlišti Černý Most na veřejných koncertech a vernisážích ZUŠ. Vystupuje v Galerii 14, v KD Kyje, v Divadle Horní Počernice, v Seniorském domě Bethesda na Chvalech, v Kinosálu ZŠ Generála Janouška, dále v Benediktinském opatství Emauzy a v Českém muzeu hudby. Společně s mladším Lístečkem pořádá pravidelná vystoupení a besídky pro mateřské a základní školy ve svém okolí.

  Pěvecký sbor Lístek je sborem smíšeným, dokonce měl před třemi lety početně víc kluků, než děvčat. Nyní má 24 členů, z toho 15 nováčků. V prosinci 2017 měl Lístek svoji premiéru na Staroměstském náměstí. Na celostátních sborových přehlídkách "Zahrada písní" vyzpíval tři stříbrná a jedno bronzové ocenění.

 

 

 

NAVRCHOLU.cz