Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny
ST, 22.5.2019 - 17:00 hod.

Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové
ST, 22.5.2019 - 18:00 hod.
Chvalský zámek

Koncert žáků klavírní třídy Nadi Halubnichay
ST, 22.5.2019 - 18:30 hod.

Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové
ČT, 23.5.2019 - 18:00 hod.
Chvalský zámek

ČT, 23.5.2019 - 18:00 hod.
Kinosál ZŠ Generála Janouška

Pěvecký sbor Lístek

Dětský pěvecký sbor LÍSTEK ze ZUŠ Praha 9, Ratibořická - pobočka Černý Most nese své jméno podle skladeb našich českých skladatelů Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany a Zdeňka Fibicha "Lístek do památníku". Vznikl v dubnu 2014 a navazuje na přípravný sbor Lísteček. Sbor vede Marie Sedláková.

Pěvecký sbor Lístek pravidelně vystupuje na své „domácí scéně“ v Praze 14 na Černém Mostě - v Galerii 14, v KD Kyje, v Kinosále ZŠ Generála Janouška, v Divadle Horní Počernice, dále v Benediktinském opatství Emauzy a v Českém muzeu hudby. Společně s mladším Lístečkem pořádá vystoupení pro seniory v Bethesdě a pro školy ve svém okolí.

Pěvecký sbor Lístek je sborem smíšeným, dokonce měl v roce 2015 víc kluků, než děvčat. V květnu 2017 sbor Lístek vystoupil na 19. Čakovickém festivalu sborového zpěvu a v prosinci téhož roku měl svoji premiéru na Staroměstském náměstí na vánočních trzích, které se staly pravidelnou předvánoční akcí. V září 2018 nechyběl při otevření nové pobočky ZUŠ v Hostavicích a již dvakrát otvíral vánoční trhy na Praze 14 - v roce 2016 na Hloubětínském náměstíčku a v roce 2018 u metra Rajská zahrada. V listopadu 2018 se Lístek zúčastnil XXI. ročníku mezinárodního festivalu koncertního melodramu "Melodramfest 2018" a vystoupil spolu s Lístečkem na koncertě "Děti dětem" v Českém muzeu hudby.

Mnozí dnešní členové Lístku vyzpívali na celostátních sborových soutěžních přehlídkách "Zahrada písní" ještě jako malí sboristé v přípravném Lístečku dvě zlatá pásma, jedno stříbro a jeden bronz. Lístek na "Zahradě písní" vyzpíval již tři stříbrná pásma a jeden bronz. V březnu 2019 Lístek soutěžil poprvé v krajském kole soutěže MŠMT ČR ve sborovém zpěvu a vyzpíval své další stříbrné pásmo.

Dětský pěvecký sbor Lístek odstartuje svoji chrámovou premiéru 24. 5. 2019 na "Noci kostelů" v kostelíku sv. Jiří v Hloubětíně.