Image
Nahrávám vyhledávání

aktuální koncerty a vystoupení:
I. Hudební večer
ÚT, 22.10.2019 - 18:00 hod.
Sál ZUŠ




Pedagogičtí zaměstnanci školy :

Oddělení dechových nástrojů:
Pavel Fiedler: vedoucí oddělení dechových nástrojů, saxofon
MgA. Jiří Bachtík: trubka, zobcová flétna
MgA. Jana Bergmannová: hoboj, zobcová flétna
Mgr. Jana Bošková: příčná flétna, zobcová flétna
MgA. Jiří Břicháč: zobcová flétna, trombon
Markéta Davidová, DiS. fagot, zobcová flétna
Olga Kiryanova: saxofon, zobcová flétna
Roman Kudla, Dipl. um.: klarinet, zobcová flétna
BcA. Klára Pavlištová: zobcová flétna
MgA. Adéla Psohlavcová: lesní roh
BcA. Sylvie Schelingerová: příčná flétna, zobcová flétna
MgA. Jan Triebenekl: trombon, Big Band, dechový orchestr
BcA. Katrin Triebeneklová: příčná flétna, zobcová flétna
Matěj Trojan: saxofon, HN

 

Oddělení klávesových nástrojů:
Kristina Rašková: vedoucí klavírního oddělení, klavír
MgA. Kristýna Bártová: klavír, klávesy
MgA. Lucie Bogišová: klavír
Bc. Marta Čermáková: klavír, PHV
Mgr. Jarmila Doležalová: klavír
Larisa Vaňková Filina: klavír
Nadzeya Halubnichaya: klavír
Mgr. Art. Martina Hudáčeková: klavír
Daniel Kapusta: klavír, korepetice
Mgr. Petra Kolátorová: klavír
Irina Likina: zástupkyně ředitele, klavír
Bc. Jiřina Peterková, DiS.: klavír
Mgr. Jitka Urbánková: klavír
MgA. Jitka Zábranová: klavír

 

Oddělení bicích nástrojů:  
Jiří Veselý bicí nástroje

Oddělení strunných nástrojů:
Libor Zíka: ředitel - kytara
BcA. Sabina Bartizalová: kytara, HN
Pavel Ciboch: kytara, el. kytara, basová kytara, kompozice, Big Band, rocková kapela
Jozef Gonzúr: kytara
PhDr. Pavel Kordík: kytara
Zdeněk Stibor: vedoucí kytarového oddělení, kytara, akordeon
Michal Straka: kytara

Oddělení smyččových nástrojů:
Věra Matějáková: vedoucí oddělení smyčcových nástrojů, housle, smyčcový soubor
Martina Müllerová, DiS.: housle
MgA. Kristian Vacek: housle
MgA. Michaela Cibulková:  violoncello
Eliška Nedvědová, DiS.: violoncello, HN

Oddělení pěvecké:
Marie Bachůrková: sólový zpěv, pěvecký sbor Cantabile
Zdeňka Hejlíková:

sólový zpěv, pěvecké soubory Mozaika a Notička

Mgr. Šárka Mistrová: vedoucí pěveckého oddělení, sólový zpěv, HN, pěvecký sbor Malíček, pěvecký sbor Paleček
Marie Sedláková: sólový zpěv, HN, pěvecký sbor Lísteček, pěvecký sbor Lístek
Ivana Harazimová, DiS.: sólový zpěv, HN, LDO

 Oddělení hudební teorie:

 Bc. Marta Čermáková:  výuka PHV
 Ivana Harazimová, DiS.:  výuka HN
 Mgr. Šárka Mistrová:  výuka HN
 BcA. Klára Pavlištová:  výuka HN
 Marie Sedláková:  výuka HN
 Matěj Trojan:  výuka HN, vedoucí oddělení


Výtvarný obor:
Bc. Jana Hanzlíková: výuka VO
Mgr. David Madar: výuka VO
Bc. Michaela Vaněčková: výuka VO
Soňa Zíková: výuka VO
 
 Literárně-dramatický obor:
 Ivana Harazimová, DiS.:  výuka LDO
 Josef Kovář:  výuka LDO

 

Správní zaměstnanci školy :

Václava Čumpelíková: personalistka
Blanka Eisnerová: ekonomka - hospodářka
Gabriela Krpačová: školnice
Dagmar Pařilová: školnice
Petra Sekáčová: školnice
Olga Ščuková: školnice
Milada Vancová: školnice

NAVRCHOLU.cz