Koncert učitelů ZUŠ
PO, 27.11.2017 - 18:00 hod.
Divadlo Horní Počernice

Koncert žáků klavírní třídy Elliny Belčikové
ST, 6.12.2017 - 18:00 hod.

Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné
ČT, 7.12.2017 - 18:30 hod.

Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny
PÁ, 8.12.2017 - 16:00 hod.

Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové
PÁ, 8.12.2017 - 17:30 hod.

Big Band

Big Band ZUŠ Horní Počernice byl založen v únoru 2011. Jeho členy jsou žáci učitelů Pavla Fiedlera, Jana Triebenekla, Jiřího Bachtíka a Pavla Cibocha.

Orchestr hraje v obsazení 5 saxofonů, 4 trombony, 4 trubky, klavír, kytara baskytara a bicí. To mu dovoluje hrát klasický BB repertoár (Summertime, A String Of Pearls, Night Train, Singing in the Rain),
ale i modernější skladby (Cantaloupe Island, Against All Odds, Gonna Fly now) a filmovou hudbu (The Pink Panther, James Bond, The Simsons)

BB vystupuje na školních akcích v místním divadle a na Chvalské tvrzi. Dalším významnějším vystoupením byla v lisopadu 2011 přehlídka Big Bandů pražských škol- „Pražské ZUŠ hrají swing“. Dále pak v květnu 2013 vystoupené na „Hudebním maratonu pražských ZUŠ“ na Staroměstském náměstí. Big band pravidelně vystupuje v areálu Chvalské tvrze na hornopočernickém festivalu studentských orchestrů „Hudební odpoledne“.

Vedoucími orchestru jsou Pavel Ciboch a Pavel Fiedler.