Závěrečný koncert pěveckých sborů
PO, 18.6.2018 - 18:00 hod.
Klášter Emauzy

Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové
ÚT, 19.6.2018 - 18:00 hod.

Koncert žáků třídy bicích nástrojů Jiřího Veselého
ČT, 21.6.2018 - 18:00 hod.

Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové
ČT, 21.6.2018 - 18:00 hod.
Modlitebna Církve bratrské

Koncert žáků flétnové třídy Martiny Mihulkové
ÚT, 26.6.2018 - 18:00 hod.

Big Band

Big Band ZUŠ Horní Počernice byl založen v roce 2011. Členy souboru jsou žáci, případně absolventi ZUŠ Ratibořická. Stálé obsazení orchestru je 6 saxofonů, 5 trombonů, 2 trubky, klavír, syntetizér, baskytara, kytara, bicí nástroje a perkuse. Repertoár BB je složen ze skladeb mnoha žánrů od swingu po funky, nechybí v něm ani známé filmové melodie.

Big Band pravidelně vystupuje na školních akcích v místním divadle a na Chvalské tvrzi. Mezi významná vystoupení patří přehlídky Big Bandů pražských škol "Pražské ZUŠ hrají swing" a "Hudební maraton", konaný na Staroměstském náměstí v Praze. V loňském roce přijal pozvání k vystoupení na "Večeru s Jazzovou farmou" v České Lípě. Každoročně vystupuje na hornopočernickém festivalu studentských orchestrů "Hudební odpoledne".

Od září 2016 vede orchestr Jan Triebenekl společně s Pavlem Cibochem.