Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky
ČT, 25.4.2019 - 18:30 hod.

Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny
PÁ, 26.4.2019 - 16:30 hod.

Koncert pěveckého sboru Paleček
PÁ, 26.4.2019 - 18:00 hod.
Divadlo Horní Počernice

Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové
PO, 29.4.2019 - 19:00 hod.

Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné
ÚT, 30.4.2019 - 17:00 hod.

Big Band

Big Band ZUŠ Horní Počernice byl založen v roce 2011. Členy souboru jsou žáci, případně absolventi ZUŠ Ratibořická. Stálé obsazení orchestru je 6 saxofonů, 5 trombonů, 2 trubky, klavír, syntetizér, baskytara, kytara, bicí nástroje a perkuse. Repertoár BB je složen ze skladeb mnoha žánrů od swingu po funky, nechybí v něm ani známé filmové melodie.

Big Band pravidelně vystupuje na školních akcích v místním divadle a na Chvalské tvrzi. Mezi významná vystoupení patří přehlídky Big Bandů pražských škol "Pražské ZUŠ hrají swing" a "Hudební maraton", konaný na Staroměstském náměstí v Praze. V loňském roce přijal pozvání k vystoupení na "Večeru s Jazzovou farmou" v České Lípě. Každoročně vystupuje na hornopočernickém festivalu studentských orchestrů "Hudební odpoledne".

Od září 2016 vede orchestr Jan Triebenekl společně s Pavlem Cibochem.