Pobočka Hostavice - Jahodnice

Dne 3. září 2018 byla v Hostavicích v ulici Baštýřská 67 otevřena druhá pobočka Základní umělecké školy, Praha 9, Ratibořická 30. Během září se ještě dodělávalo vnitřní zařízení a některé drobné stavební úpravy. Slavnostní zahájení provozu bylo proto posunuto až na 27. září 2018.

Hlavní program slavnosti se odehrál v odpoledních hodinách v parku Československých legionářů, který leží těsně před školou. Hudbu zajistil dechový orchestr Lucie Rapčákové a orchestr Familyfiddlers Kristiana Vacka. O obrázkovou výzdobu parku se postarali žáci výtvarného oboru.

Součástí slavnostního zahájení provozu školy byl také "Den otevřených dveří", kdy bylo možné si nové učební prostory prohlédnout. Fotografie z tohoto slavnostního dne jsou umístěny na webu školy ve fotogalerii.

V budově ZUŠ v Hostavicích je možné navštěvovat výuku hudebního a literárně dramatického oboru.

www.mapy.cz - Baštýřská 67/2, 198 00 Hostavice