Image
Nahrávám vyhledávání

aktuální koncerty a vystoupení:
V tento okamžik připravujeme aktuální kalendář koncertů.

poslední dva odehrané koncerty:
Hudební karneval
ČT, 27.6.2019 - 18:00 hod.
KC Domeček

Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové
ST, 26.6.2019 - 18:00 hod.
Sál ZUŠ
Pěvecký sbor Lísteček

 

   Pěvecký sbor LÍSTEČEK je přípravným oddělením pro starší sbor Lístek, který nese své jméno podle skladeb našich českých skladatelů Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany a Zdeňka Fibicha "Lístek do památníku" a vznikl v září 2014 rozdělením pěveckého sboru Lístek na mladší a starší sboristy. Sbor vede Marie Sedláková.

 

 
   Pěvecký sbor Lísteček zkouší 45 minut týdně a vystupuje pravidelně se starším Lístkem na své "domácí scéně" v Praze 14 na sídlišti Černý Most na veřejných koncertech a vernisážích ZUŠ. Vystupuje v Galerii 14, v KD Kyje, v Seniorském domě Bethesda na Chvalech, v Divadle Horní Počernice, v Kinosále ZŠ Gen. Janouška, dále v Benediktinském opatství Emauzy a v Českém muzeu hudby. Pořádá pravidelná vystoupení a besídky pro mateřské a základní školy ve svém okolí. Vánoce v Hloubětíně v prosinci 2016 byly pro Lísteček prvním vystoupením pod širým nebem.

  Pěvecký sbor Lísteček na celostátních sborových přehlídkách "Zahrada písní" vyzpíval již dvě Zlatá pásma (v r. 2016 a v r. 2018), jedno stříbrné a jedno bronzové ocenění.NAVRCHOLU.cz