V tento okamžik připravujeme aktuální kalendář koncertů.

poslední dva odehrané koncerty:
Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové
ČT, 29.6.2017 - 18:00 hod.

Hudební karneval
ST, 28.6.2017 - 18:00 hod.

Pěvecký sbor Lísteček

Pěvecký sbor LÍSTEČEK vznikl na pobočce ZUŠ Ratibořická Černý Most v dubnu 2014 přejmenováním pěveckého sboru Malíček II. na Černém Mostě. Pěvecký sbor Malíček II. započal svoji pěveckou činnost na pobočce ZUŠ Černý Most v září 2011 a vystupoval spolu s pěveckým sborem Malíček I. v Horních Počernicích pod jednotným vedením sbormistryně Marie Sedlákové jako přípravný sbor pěveckého sboru Paleček. Vzhledem k postupnému rozšiřování školních sborů vznikla také potřeba dvou různých názvů.

V září 2014 se Lísteček stal přípravným sborem pro starší Lístek. Pěvecký sbor Lísteček zkouší jednou týdně a vystupuje pravidelně spolu se starším Lístkem na své „domácí scéně“ na sídlišti Černý Most na veřejných koncertech a vernisážích ZUŠ Ratibořická (Galerie 14, KD Kyje, Divadlo Horní Počernice, Seniorský dům Bethesda na Chvalech, Kinosál ZŠ Generála Janouška, Benediktinské opatství Emauzy …). Dále pořádá vystoupení a besídky pro MŠ a ZŠ na sídlišti Černý Most.
Na jaře 2015 na celostátní soutěžní přehlídce dětských pěveckých sborů získal Lísteček svoje první bronzové ocenění.