V tento okamžik připravujeme aktuální kalendář koncertů.

poslední dva odehrané koncerty:
ČT, 28.6.2018 - 18:00 hod.

Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové
ST, 27.6.2018 - 19:00 hod.

Dechový orchestr.

Dechový orchestr Základní umělecké školy v Horních Počernicích byl založen na podzim roku 2016 Lucií Rapčákovou
a Janem Triebeneklem. Za svou krátkou dobu působení už mají za sebou tito mladí hudebníci několik úspěšných vystoupení. První bylo 20. 5. 2017 na Chvalské tvrzi, kde se orchestr představil se svými prvními skladbami. Poté následovaly dva vánoční koncerty v Divadle Horní počernice a v Kulturním domě Kyje, které vznikly ve spolupráci s pěveckým sborm Paleček. V dubnu letošního roku spojil síly orchestr společně s Big bandem naší školy a společně představili jarní program na prknech hornopočernického divadla. Během května čeká opět orchestr vystoupení na Chvalské tvrzi a na Formanských slavnostech v Horních Počernicích.

Velkým milníkem bude mimopražský koncert v červnu tohoto roku. Dechový orchestr byl pozván na 55. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Kmochův Kolín.

Ani v létě nebudou mladí muzikanti zahálet, čeká je soustředění v Poniklé v Jizerských horách a koncert v Jilemnici v rámci akce Rozloučení s prázdninami. Školní rok 2018/2019 se ponese v duchu dalších zajímavých koncertů, ať už otevření nové pobočky ZUŠ v Praze Hostavicích, zahájení sezóny divadla Horní Počernice, nebo třeba Vánoční koncert v Emauzích.