Image
Nahrávám vyhledávání

aktuální koncerty a vystoupení:
V tento okamžik připravujeme aktuální kalendář koncertů.

poslední dva odehrané koncerty:
Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové
ČT, 29.6.2017 - 18:00 hod.
Sál ZUŠ

Hudební karneval
ST, 28.6.2017 - 18:00 hod.
KC Domeček




Naplánované akce:

V tento okamžik připravujeme aktuální kalendář koncertů.

Uskutečněné akce:

ČT, 29.6.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 28.6.2017 - 18:00, Hudební karneval

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

PO, 26.6.2017 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 23.6.2017 - 17:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 22.6.2017 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.6.2017 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 20.6.2017 - 17:30, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské

PO, 19.6.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 16.6.2017 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

PÁ, 16.6.2017 - 18:00, Představení žáků LDO

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

PÁ, 16.6.2017 - 17:00, Koncert žáků klavírních tříd Alice Lin a Veroniky Svystunové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 15.6.2017 - 17:30, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

ST, 14.6.2017 - 18:00, Závěrečný koncert sborů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ÚT, 13.6.2017 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd Jozefa Gonzúra a Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 12.6.2017 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Lucie Rapčákové, Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 9.6.2017 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy Matěje Trojana

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 9.6.2017 - 17:30, Představení žáků LDO

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

ČT, 8.6.2017 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ST, 7.6.2017 - 17:30, Závěrečný koncert sborů ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

ÚT, 6.6.2017 - 18:00, Absolventský koncert Tomáše Suchomela

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

ÚT, 6.6.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 6.6.2017 - 17:30, Výstava prací absolventů VO s představením absolventů LDO.

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ), více informací

PO, 5.6.2017 - 17:00, Koncert absolventů v rámci festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

ČT, 1.6.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 31.5.2017 - 19:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Kristýny Bártové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 30.5.2017 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 29.5.2017 - 18:30, Koncert absolventů, studentů smyčcového oddělení

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 26.5.2017 - 17:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ČT, 25.5.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.5.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.5.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 23.5.2017 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 22.5.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírních tříd Martiny Hudáčekové a Elliny Belčikové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

SO, 20.5.2017 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2017"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, Horní Počernice, více informací

PÁ, 19.5.2017 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2017"

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ST, 17.5.2017 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 16.5.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ÚT, 16.5.2017 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 15.5.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 12.5.2017 - 18:30, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 11.5.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 5.5.2017 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 4.5.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové a žáků klavírní třídy I-Hsien Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 26.4.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška 1006

ST, 26.4.2017 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jiřího Bachtíka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.4.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.4.2017 - 16:00, ZUŠkový koktejl - V. ročník

od 16:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: ZUŠ Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1/23, více informací

ÚT, 11.4.2017 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 10.4.2017 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 7.4.2017 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna LDO č. 34 (budova MŠ)

ČT, 6.4.2017 - 18:00, Koncert učitelského dua

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 6.4.2017 - 16:30, Koncert pěveckých sborů

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška 1006, více informací

ÚT, 4.4.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 28.3.2017 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

PÁ, 24.3.2017 - 17:00, Koncert žáků třídy bicích nástrojů Karla Mirošníka

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.3.2017 - 16:30, Koncert žáků M. Sedlákové, K. Vacka, V Svystunové a M. Straky

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ST, 22.3.2017 - 19:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.3.2017 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most, více informací

PO, 20.3.2017 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 17.3.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.3.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 13.3.2017 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Lucie Rapčákové, Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 9.3.2017 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.3.2017 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ Ratibořická a žáků Dithmarscher Musikschule

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál pražské konzervatoře, Na Rejdišti, Praha 1, více informací

SO, 4.3.2017 - 17:00, Společný koncert žáků ZUŠ Ratibořická a žáků Dithmarscher Musikschule

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Salesiánské divadlo v Kobylisích, více informací

ÚT, 28.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírních tříd Iriny Likiny, Daniela Kallmünzera a žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 23.2.2017 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 20.2.2017 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 16.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Barbory Šleglové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 2.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 1.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 1.2.2017 - 18:00, Vernisáž výstavy "Světy v nás"

od 18:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Kočárovna Chvalského zámku, více informací

PO, 30.1.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 27.1.2017 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 26.1.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 24.1.2017 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 23.1.2017 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Lucie Rapčákové, Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.1.2017 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.1.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 18.1.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I-Hsien Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 17.1.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.1.2017 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 12.1.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.1.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ČT, 22.12.2016 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.12.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ST, 21.12.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 20.12.2016 - 17:30, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 19.12.2016 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.12.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 16.12.2016 - 18:00, Večer recitace

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ), více informací

PÁ, 16.12.2016 - 17:30, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

ČT, 15.12.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 14.12.2016 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 14.12.2016 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 13.12.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 12.12.2016 - 18:00, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 12.12.2016 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ Ratibořická a žáků ZUŠ Česká Lípa

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 9.12.2016 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 8.12.2016 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most, více informací

ČT, 1.12.2016 - 17:30, Vánoční koncert pěveckých sborů

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

ST, 30.11.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 28.11.2016 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 14.11.2016 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

NE, 13.11.2016 - 13:30, Přehlídka LDO

od 13:30 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ), více informací

PÁ, 11.11.2016 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové, žáků kytarové třídy Michala Straky s žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ST, 9.11.2016 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.10.2016 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 19.10.2016 - 18:30, Klavírní koncert

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 28.6.2016 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 27.6.2016 - 18:00, Hudební karneval

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PO, 27.6.2016 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.6.2016 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 20.6.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské

PO, 20.6.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 17.6.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.6.2016 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd Jozefa Gonzúra a Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.6.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna č. 35 (MŠ)

ST, 15.6.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I-Hsien Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 15.6.2016 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 14.6.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Barbory Šleglové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 13.6.2016 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

PO, 13.6.2016 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 10.6.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 9.6.2016 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ČT, 9.6.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 8.6.2016 - 18:30, Koncert pěveckých sborů Malíček, Paleček, Mozaika a smyčcového orchestru

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: České muzeum hudby

ÚT, 7.6.2016 - 18:00, Absolventský koncert Barbory Kolrosové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

ÚT, 7.6.2016 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.6.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.6.2016 - 18:00, Absolventský koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 3.6.2016 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 2.6.2016 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 2.6.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO, více informací

ST, 1.6.2016 - 18:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 31.5.2016 - 18:00, Koncert pěveckých sborů Lísteček, Lístek a smyčcového orchestru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: České muzeum hudby

PO, 30.5.2016 - 17:00, Koncert žáků v rámci festivalu"Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

PÁ, 27.5.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 24.5.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO, více informací

SO, 21.5.2016 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpledne 2016"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací

PÁ, 20.5.2016 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpledne 2016"

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 20.5.2016 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ČT, 19.5.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.5.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO, více informací

ST, 18.5.2016 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Kristýny Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 17.5.2016 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Pavla Cibocha

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Budova MŠ uč. č. 35

ÚT, 17.5.2016 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 16.5.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.5.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO, více informací

ST, 11.5.2016 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 10.5.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 9.5.2016 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 5.5.2016 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 4.5.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Elliny Belčikové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 2.5.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 29.4.2016 - 16:30, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ÚT, 26.4.2016 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 20.4.2016 - 16:00, IV. ZUŠkový koktejl

od 16:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 18.4.2016 - 18:00, VII. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 14.4.2016 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových a bicích nástrojů Karla Mirošníka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 13.4.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 11.4.2016 - 18:00, Autorský koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ČT, 7.4.2016 - 16:30, Koncert pěveckých sborů Lísteček a Lístek

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ST, 23.3.2016 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 22.3.2016 - 17:30, Koncert pěveckých sborů Malíček a Paleček

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 21.3.2016 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 4.3.2016 - 16:30, Koncert žáků ZUŠ

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška, více informací

ST, 24.2.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 23.2.2016 - 18:00, Koncert komorní hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PO, 22.2.2016 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jiřího Bachtíka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 22.2.2016 - 18:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ST, 17.2.2016 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 15.2.2016 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 8.2.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PÁ, 5.2.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 26.1.2016 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 25.1.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 22.1.2016 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.1.2016 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 18.1.2016 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 14.1.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 14.1.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO

ÚT, 12.1.2016 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 11.1.2016 - 18:00, Koncert žáků kytarového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 18.12.2015 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 17.12.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 16.12.2015 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 16.12.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I-Hsien Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 16.12.2015 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 15.12.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 14.12.2015 - 18:00, Koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

PÁ, 11.12.2015 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 11.12.2015 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ČT, 10.12.2015 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ Ratibořická a žáků ZUŠ Česká Lípa

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

ST, 9.12.2015 - 18:00, Vánoční koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 8.12.2015 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ÚT, 8.12.2015 - 17:30, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Zdeňka Stibora

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 7.12.2015 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 3.12.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 27.11.2015 - 17:00, Koncert žáků saxofonových tříd Terezy Novotné a Matěje Trojana

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 25.11.2015 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 23.11.2015 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 19.11.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.11.2015 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 11.11.2015 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 9.11.2015 - 18:00, Koncert Big Bandu Horní Počernice a orchestru Easy Band z Dithmarscher Musikschule

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

NE, 8.11.2015 - 19:00, Koncert pěveckého sboru Paleček, sbormistrině Mgr. Šárky Mistrové a orchestru Easy Band z Dithmarscher Musikschule

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: České muzeum hudby

PÁ, 6.11.2015 - 18:30, Koncert pěveckých sborů Lísteček a Lístek, sbormistryně Marie Sedlákové a orchestru Easy Band z Dithmarscher Musikschule

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: KD Kyje

PO, 19.10.2015 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál školy, více informací

ČT, 8.10.2015 - 19:30, Koncert pěveckých sborů.

od 19:30 hodin - do 20:30 hodin, místo konání: Kostel sv. Ludmily na Chvalech, více informací

NE, 4.10.2015 - 15:00, Společný koncert orchestrů.

od 15:00 hodin - do 16:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 26.6.2015 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 25.6.2015 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 25.6.2015 - 18:00, Hudební karneval

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ST, 24.6.2015 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.6.2015 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Kristýny Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 19.6.2015 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 18.6.2015 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd Jozefa Gonzúra a Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 16.6.2015 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 15.6.2015 - 17:30, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Modlitebna církve Bratrské

PÁ, 12.6.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 11.6.2015 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klementinum - Zrcadlová kaple

ST, 10.6.2015 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ÚT, 9.6.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírních tříd Valentyny Šindelářové a I-Hsien Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 9.6.2015 - 15:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 15:00 hodin - do 16:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PO, 8.6.2015 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 8.6.2015 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 5.6.2015 - 19:00, Galakoncert Báry Šimandlové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 5.6.2015 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 5.6.2015 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 4.6.2015 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 3.6.2015 - 18:30, Koncert žáků saxofonové a flétnové třídy Terezy Novotné

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 2.6.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 1.6.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 29.5.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 27.5.2015 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 25.5.2015 - 19:00, Houslový koncert Magdalény Rausové a Hany Novákové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

SO, 23.5.2015 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2015" - X. ročník

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací

PÁ, 22.5.2015 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2015" - X. ročník

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 22.5.2015 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové a žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.5.2015 - 17:00, Koncert žáků v rámci festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

ÚT, 19.5.2015 - 18:00, Koncert žáků a pěveckých sborů Lísteček a Lístek

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

PO, 18.5.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Libora Nováčka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 15.5.2015 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 12.5.2015 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 11.5.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 7.5.2015 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Gabriely Mückové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 5.5.2015 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

PO, 4.5.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 28.4.2015 - 18:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 23.4.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 22.4.2015 - 18:00, Autorský koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PO, 20.4.2015 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 15.4.2015 - 16:00, III. ZUŠkový koktejl

od 16:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, více informací

ÚT, 14.4.2015 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 10.4.2015 - 17:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 9.4.2015 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 7.4.2015 - 17:30, Koncert pěveckých sborů

od 17:30 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ST, 1.4.2015 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 30.3.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení "Čtyři ruce na klavíru"

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 27.3.2015 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Gabriely Mückové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: !!!Pro nemoc zrušeno!!!

PÁ, 20.3.2015 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových a bicích nástrojů Karla Mirošníka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 17.3.2015 - 18:00, Koncert žáků dechového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 16.3.2015 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 13.3.2015 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 25.2.2015 - 18:00, Autorský večer Pavla Cibocha, Karla Mirošníka a Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Z technických a organizačních důvodů se přesouvá na duben

ST, 25.2.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 23.2.2015 - 18:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 17.2.2015 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.2.2015 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 10.2.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Valentyny Šindelářové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 6.2.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 28.1.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 26.1.2015 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jana Triebenekla a Jiřího Bachtíka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 23.1.2015 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 22.1.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.1.2015 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 20.1.2015 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.1.2015 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 15.1.2015 - 13:35, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 13:35 hodin

ST, 14.1.2015 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové a žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

SO, 20.12.2014 - 17:00, Vánoční zpívání pěveckého sboru Mozaika

od 17:00 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Staroměstské náměstí, více informací

PÁ, 19.12.2014 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeny Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 19.12.2014 - 17:30, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 18.12.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 17.12.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 17.12.2014 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č.10

ÚT, 16.12.2014 - 19:30, Jakub Jan Ryba - Česká mše vánoční "Hej mistře"

od 19:30 hodin - do 20:30 hodin, místo konání: Kostel sv. Ludmily - Chvaly, více informací

ÚT, 16.12.2014 - 18:00, Koncert žáků saxofonové a flétnové třídy Terezy Novotné

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 15.12.2014 - 18:00, Vánoční koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

PO, 15.12.2014 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 12.12.2014 - 17:00, Vánoční koncert klavírního oddělení

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 12.12.2014 - 14:00, Vánoční zpívání v IKEA

od 14:00 hodin - do 15:00 hodin, místo konání: IKEA, více informací

ČT, 11.12.2014 - 18:00, Vánoční koncert smyčcového orchestru ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

ST, 10.12.2014 - 15:30, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 15:30 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ÚT, 9.12.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Alice Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 8.12.2014 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PO, 8.12.2014 - 18:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 5.12.2014 - 16:30, Koncert žáků klavírní třídy Elliny Belčikové

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 4.12.2014 - 18:00, Koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 4.12.2014 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

PO, 1.12.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 28.11.2014 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Š. Mistrové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.11.2014 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ.

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 14.11.2014 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 10.11.2014 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 24.10.2014 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 20.10.2014 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 26.6.2014 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 24.6.2014 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 23.6.2014 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy P. Cibocha

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.6.2014 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Š. Mistrové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.6.2014 - 18:00, Koncert absolventů kytarové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, program

ČT, 19.6.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy V. Š. Šindelářové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.6.2014 - 18:00, 6. Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 19.6.2014 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 18.6.2014 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 17.6.2014 - 19:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 17.6.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Dekojové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.6.2014 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Chmelařové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.6.2014 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd J. Gonzúra a M. Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 11.6.2014 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 10.6.2014 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 9.6.2014 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 9.6.2014 - 17:30, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

PÁ, 6.6.2014 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 5.6.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. F. Vaňkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 3.6.2014 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 3.6.2014 - 17:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 2.6.2014 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových a bicích nástrojů K. Mirošníka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 30.5.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 26.5.2014 - 19:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PÁ, 23.5.2014 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy K. Konopové a žáků kytarové třídy M. Straky

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 22.5.2014 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.5.2014 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 20.5.2014 - 18:00, Koncert žáků violoncellové třídy M. Cibulkové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 20.5.2014 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy T. Králové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.5.2014 - 17:00, Koncert žáků školy v rámci festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

SO, 17.5.2014 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2014"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací

PÁ, 16.5.2014 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2014"

od 17:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 15.5.2014 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 13.5.2014 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 12.5.2014 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů J. Bachtíka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 30.4.2014 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 29.4.2014 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

ST, 23.4.2014 - 18:00, Hraje celá rodina

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ÚT, 22.4.2014 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 16.4.2014 - 16:00, ZUŠkový koktejl

od 16:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: ZUŠ a KC Domeček, více informací

PO, 14.4.2014 - 18:00, VII. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 10.4.2014 - 18:30, Koncert žáků oddělení žesťových nástrojů

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 8.4.2014 - 18:30, Flétnový koncert

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 7.4.2014 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 7.4.2014 - 17:30, Koncert žáků pěvecké třídy Š. Mistrové a pěv. sboru Malíček

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské

PÁ, 4.4.2014 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Chmelařové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 25.3.2014 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy R. Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.3.2014 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 18.3.2014 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy A. Ambrušové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 7 Černý Most

PO, 17.3.2014 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 17.3.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Ruské středisko vědy a kultury v Praze

PÁ, 14.3.2014 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 13.3.2014 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů L. Rapčákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 12.3.2014 - 18:00, Koncert žáků školy k Roku české hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Atrium na Žižkově, více informací

PO, 17.2.2014 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 17.2.2014 - 17:00, Společný koncert se žáky ZUŠ Teplice

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: KD Teplice

ČT, 13.2.2014 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 10.2.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírního a smyčcového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 7.2.2014 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Z důvodu nemoci zrušeno

PÁ, 7.2.2014 - 15:30, Koncert žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 15:30 hodin - do 16:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 6.2.2014 - 19:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 3.2.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. F. Vaňkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 30.1.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 29.1.2014 - 17:30, Koncert žáků klavírního oddělení

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 28.1.2014 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 27.1.2014 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.1.2014 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy L. F. Vaňkové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.1.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Dekojové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.1.2014 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy M. Čermákové a žáků flétnové třídy Z. Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 20.1.2014 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.1.2014 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 20.12.2013 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.12.2013 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.12.2013 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy L. F. Vaňkové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.12.2013 - 17:00, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Z. Stibora

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 18.12.2013 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 17.12.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 17.12.2013 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 16.12.2013 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 16.12.2013 - 17:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Pro nemoc zrušeno.

PÁ, 13.12.2013 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 13.12.2013 - 16:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 16:00 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.12.2013 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 10.12.2013 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 9.12.2013 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské

PO, 9.12.2013 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy A. Ambrušové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 7 Černý Most

PO, 9.12.2013 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Chmelařové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 6.12.2013 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 4.12.2013 - 18:00, Mikulášský koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 3.12.2013 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy T. Králové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 2.12.2013 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 29.11.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 29.11.2013 - 16:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 16:00 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: KD Kyje

PO, 25.11.2013 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 18.11.2013 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 4.11.2013 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 21.10.2013 - 18:00, Společný koncert smyčcových orchestrů ZUŠ a Dithmarscher Musikschule

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

SO, 19.10.2013 - 18:00, Společný koncert smyčcových orchestrů ZUŠ a Dithmarscher Musikschule

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 27.6.2013 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 27.6.2013 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ÚT, 25.6.2013 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 21.6.2013 - 18:30, Koncert žáků kytarové třídy P. Cibocha

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 21.6.2013 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy L. F. Vaňkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.6.2013 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 18.6.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 17.6.2013 - 18:30, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Bártové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 17.6.2013 - 18:00, Koncert absolventů kytarové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 17.6.2013 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 14.6.2013 - 17:00, Koncert žáků saxofonové třídy T. Králové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 13.6.2013 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy J. Gonzúra

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 13.6.2013 - 18:00, Karneval hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ST, 12.6.2013 - 17:00, Koncert žáků kytarové třídy Z. Stibora

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 11.6.2013 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů A. Triebeneklové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 10.6.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 10.6.2013 - 17:30, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

PÁ, 7.6.2013 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 6.6.2013 - 18:00, Koncert absolventů houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 5.6.2013 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 4.6.2013 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 30.5.2013 - 18:00, Koncert žáků oddělení dechových žesťových nástrojů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 29.5.2013 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 27.5.2013 - 18:00, Koncert absolventů školy

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 24.5.2013 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 23.5.2013 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Chmelařové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 22.5.2013 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.5.2013 - 18:00, Koncert žáků violoncellové třídy M. Cibulkové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 20.5.2013 - 17:00, Koncert žáků ZUŠ na hudebním festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

SO, 18.5.2013 - 15:00, VIII. ročník festivalu studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2013"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací

PÁ, 17.5.2013 - 17:00, VIII. ročník festivalu studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2013"

od 17:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 16.5.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny a žáků pěvecké třídy Š. Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 10.5.2013 - 17:30, Společný koncert žáků klavírního oddělení

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 6.5.2013 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 2.5.2013 - 18:00, Koncert absolventů klavírní třídy I. Likiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 30.4.2013 - 18:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 29.4.2013 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 26.4.2013 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 25.4.2013 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 25.4.2013 - 18:00, Koncert absolventů školy

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 23.4.2013 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových a bicích nástrojů K. Mirošníka

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 22.4.2013 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 19.4.2013 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 18.4.2013 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 17.4.2013 - 18:00, Koncert populární hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

PO, 15.4.2013 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Chmelařové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 12.4.2013 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 11.4.2013 - 18:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 5.4.2013 - 17:30, Koncert žáků

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 26.3.2013 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy R. Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 25.3.2013 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 18.3.2013 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 5.3.2013 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů A. Triebeneklové a T. Králové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 4.3.2013 - 18:00, Koncert žáků oddělení dechových nástrojů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 28.2.2013 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Ochmanové a K. Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 14.2.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 11.2.2013 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 8.2.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 6.2.2013 - 18:00, Klasikové a jejich současníci

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ÚT, 29.1.2013 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 25.1.2013 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 24.1.2013 - 18:00, Koncert žáků odělení žesťových nástrojů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 22.1.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 21.1.2013 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 18.1.2013 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 16.1.2013 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 15.1.2013 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 14.1.2013 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Filiny Vaňkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 20.12.2012 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 20.12.2012 - 17:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Chmelařové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.12.2012 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 18.12.2012 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 17.12.2012 - 18:00, Vánoční koncert

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 14.12.2012 - 18:30, Koncert žáků pěvecké třídy M. Sedlákové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 14.12.2012 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 12.12.2012 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 11.12.2012 - 18:00, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 10.12.2012 - 18:00, Vánoční rozjímání

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PO, 10.12.2012 - 17:30, Koncert pěveckých sborů Paleček a Mozaika v rámci Vánočních trhů

od 17:30 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Staroměstské náměstí

PÁ, 7.12.2012 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 6.12.2012 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 6.12.2012 - 14:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ pro seniory

od 14:00 hodin - do 15:30 hodin, místo konání: KC Domeček

ÚT, 4.12.2012 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 28.11.2012 - 19:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: KD Kyje

PO, 26.11.2012 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 23.11.2012 - 17:00, Listopadové variace

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 22.11.2012 - 19:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.11.2012 - 19:00, Koncert smyčcového souboru ZUŠ

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 19.11.2012 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 16.11.2012 - 17:30, Koncert žáků pěvecké třídy M. Sedlákové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 13.11.2012 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů A. Triebeneklové a T. Králové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 1.11.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 22.10.2012 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 8.10.2012 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 28.6.2012 - 18:30, Koncert komorní hudby dechových nástrojů

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 27.6.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 26.6.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

PO, 25.6.2012 - 18:30, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: klášter Emauzy

PO, 25.6.2012 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy J. Vinaře

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 22.6.2012 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 21.6.2012 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 21.6.2012 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ M. Bachůrkové, K. Vacka a D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 20.6.2012 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 20.6.2012 - 17:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů A. Triebeneklové a T. Králové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 19.6.2012 - 17:00, Koncert žáků kytarové třídy Z. Stibora

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 18.6.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Filiny Vaňkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 15.6.2012 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 14.6.2012 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ČT, 14.6.2012 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 13.6.2012 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy J. Gonzúra

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 12.6.2012 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

PO, 11.6.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 11.6.2012 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Z technických důvodů přeloženo na říjen 2012, více informací

ČT, 31.5.2012 - 18:00, Koncert absolventů ze tříd Z. Stibora a D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

ČT, 31.5.2012 - 18:00, Koncert absolventů ze třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ST, 30.5.2012 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 29.5.2012 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 28.5.2012 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

ST, 23.5.2012 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 22.5.2012 - 17:00, Koncert žáků a absolventů ZUŠ v rámci festivalu Libeňské jaro mladých

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek - Obřadní síň

PO, 21.5.2012 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Z technických důvodů zrušeno

SO, 19.5.2012 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2012"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací, program

PÁ, 18.5.2012 - 17:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Žákové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 18.5.2012 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2012"

od 17:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací, program

ST, 16.5.2012 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 14.5.2012 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Ochmanové a K. Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 11.5.2012 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 10.5.2012 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 7.5.2012 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Bártové a žáků kytarové třídy L. Zíky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 30.4.2012 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 27.4.2012 - 17:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 26.4.2012 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 25.4.2012 - 18:00, Koncert populární a rockové hudby

od 18:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 23.4.2012 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.4.2012 - 17:30, Koncert žáků klavírního oddělení

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.4.2012 - 14:00, Jarní koncert pro seniory

od 14:00 hodin - do 16:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ST, 11.4.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 2.4.2012 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů J. Bachtíka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 29.3.2012 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy R. Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 27.3.2012 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových a bicích nástrojů K. Mirošníka

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 26.3.2012 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 22.3.2012 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 21.3.2012 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 14.3.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 12.3.2012 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 8.3.2012 - 19:30, Koncert žáků dechového oddělení

od 19:30 hodin - do 20:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 8.3.2012 - 18:00, Koncert žáků dechového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 27.2.2012 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 24.2.2012 - 17:30, Koncert žáků dechového oddělení

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.2.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

ČT, 9.2.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.2.2012 - 17:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů A. Triebeneklové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 1.2.2012 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 30.1.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 27.1.2012 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 26.1.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Filiny Vaňkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 24.1.2012 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 20.1.2012 - 17:30, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Ochmanové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.1.2012 - 16:30, Koncert žáků oddělení žesťových nástrojů

od 16:30 hodin - do 17:15 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.1.2012 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.1.2012 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 11.1.2012 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 6.1.2012 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 22.12.2011 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.12.2011 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.12.2011 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.12.2011 - 14:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ pro seniory

od 14:00 hodin - do 16:00 hodin, místo konání: KC Domeček

SO, 17.12.2011 - 14:00, Vystoupení pěveckého ooddělení Z. Hejlíkové na vánočních trzích

od 14:00 hodin - do 15:00 hodin, místo konání: Výstaviště Holešovice

PÁ, 16.12.2011 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 15.12.2011 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Žákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 15.12.2011 - 18:00, Vánoční koncert pěveckých sborů a žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ST, 14.12.2011 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 12.12.2011 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 9.12.2011 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 8.12.2011 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 7.12.2011 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 7.12.2011 - 17:00, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Z. Stibora

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 2.12.2011 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 1.12.2011 - 16:45, Vystoupení pěveckého ooddělení Z. Hejlíkové na vánočních trzích

od 16:45 hodin - do 17:20 hodin, místo konání: Staroměstské náměstí

ST, 30.11.2011 - 18:00, Mikulášský koncert klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 28.11.2011 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 21.11.2011 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 11.11.2011 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ a žáků Dithmarscher Musikschule

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ST, 9.11.2011 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ a žáků Dithmarscher Musikschule

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

PO, 31.10.2011 - 18:15, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:15 hodin - do 19:15 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.10.2011 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 27.6.2011 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy P. Cibocha

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.6.2011 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 23.6.2011 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy J. Vinaře

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 22.6.2011 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 21.6.2011 - 18:00, Koncert žáků flétnového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

ÚT, 21.6.2011 - 16:00, "Herecké odpoledne" žáků LDO MgA. L. Krupanské

od 16:00 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PO, 20.6.2011 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

PO, 20.6.2011 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 17.6.2011 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Filiny Vaňkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.6.2011 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 15.6.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 14.6.2011 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 14.6.2011 - 18:00, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 13.6.2011 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: klášter Emauzy

PÁ, 10.6.2011 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin

ČT, 9.6.2011 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy J. Gonzúra

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 9.6.2011 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy L. Čepové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 9.6.2011 - 18:00, Koncert studentských orchestrů

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Nádvoří Chvalského zámku, více informací

ST, 8.6.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 15:33 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.6.2011 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 3.6.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 2.6.2011 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 31.5.2011 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 30.5.2011 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje

PO, 30.5.2011 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 27.5.2011 - 18:00, Klavírní recitál Kryštofa Krupanského, studenta S. Georgievy

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 26.5.2011 - 18:00, Klavírní recitál Kláry Válkové, studentky S. Georgievy

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 25.5.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 24.5.2011 - 17:00, Koncert žáků a absolventů ZUŠ v rámci festivalu Libeňské jaro mladých

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek - Obřadní síň

PO, 23.5.2011 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Žákové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

SO, 21.5.2011 - 15:00, Festival studentských orchestrů Hudební odpoledne 2011

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací, program

PÁ, 20.5.2011 - 17:00, Festival studentských orchestrů Hudební odpoledne 2011

od 17:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací, program

PÁ, 20.5.2011 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.5.2011 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.5.2011 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů P. Žďárské

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 13.5.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy S. Georgievy Ivanovy

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 10.5.2011 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 6.5.2011 - 17:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 5.5.2011 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 28.4.2011 - 18:00, Společný koncert žáků klarinetových tříd ZUŠ Ratibořická a ZUŠ Liberec

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

ÚT, 19.4.2011 - 18:00, Koncert filmové hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PO, 18.4.2011 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 7.4.2011 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů J. Bachtíka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 1.4.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Filiny Vaňkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 31.3.2011 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy R. Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 29.3.2011 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových a bicích nástrojů K. Mirošníka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 28.3.2011 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy P. Fiedlera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

PO, 28.3.2011 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 22.3.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 21.3.2011 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 14.3.2011 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Medunové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 9.3.2011 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 28.2.2011 - 18:00, Večer cikánské hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

PO, 28.2.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 21.2.2011 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 3.2.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 31.1.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 27.1.2011 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 26.1.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.1.2011 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. F. Vaňkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 17.1.2011 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 11.1.2011 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most - Pozor - změna času

ÚT, 11.1.2011 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 22.12.2010 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.12.2010 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Zrušeno z důvodu velké nemocnosti

ÚT, 21.12.2010 - 17:30, Vánoční koncert pěveckého sboru Paleček

od 17:30 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kostel sv. Ludmily, Chvaly

PO, 20.12.2010 - 18:00, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 20.12.2010 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské, více informací

PO, 20.12.2010 - 17:30, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 20.12.2010 - 15:00, Vánoční koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 15:00 hodin - do 15:45 hodin, místo konání: DPS, Třebešovská

SO, 18.12.2010 - 14:30, Vánoční koncert pěveckého souboru Mozaika

od 14:30 hodin - do 15:00 hodin, místo konání: Výstaviště Holešovice

PÁ, 17.12.2010 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.12.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů E. Suchánkové

od 18:00 hodin - do 18:45 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 16.12.2010 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.12.2010 - 16:30, Vánoční zpívání pěveckého sboru Paleček

od 16:30 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: Staroměstské náměstí

ST, 15.12.2010 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 14.12.2010 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové a žáků klavírní třídy M. Čermákové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 13.12.2010 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Žákové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 13.12.2010 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Špejchar Chvalské tvrze, více informací

PO, 13.12.2010 - 14:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ pro seniory

od 14:00 hodin - do 15:30 hodin, místo konání: KC Domeček

PÁ, 10.12.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy S. Georgievy Ivanovy

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 10.12.2010 - 15:00, Vánoční koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 15:00 hodin - do 15:30 hodin, místo konání: Výstaviště Holešovice

ČT, 9.12.2010 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 8.12.2010 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 6.12.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Medunové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Zrušeno z důvodu nemoci vyučující

ST, 1.12.2010 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 29.11.2010 - 18:00, Koncert učitelů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 26.11.2010 - 17:00, Společný koncert žáků klavírního oddělení

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 22.11.2010 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 15.11.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Bártové

od 18:00 hodin - do 18:45 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 8.11.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:00 hodin - do 18:45 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 25.10.2010 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 25.6.2010 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 24.6.2010 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 23.6.2010 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy P. Cibocha

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 23.6.2010 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 22.6.2010 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy V. Antolové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 21.6.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 18.6.2010 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 17.6.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy J. Metelky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 16.6.2010 - 18:00, Karneval irské hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ÚT, 15.6.2010 - 18:00, Koncert absolventů houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 15.6.2010 - 18:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin, místo konání: Špejchar Chvalského zámku

PO, 14.6.2010 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: klášter Emauzy

ČT, 10.6.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského a žáků kytarové třídy L. Zíky

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 9.6.2010 - 18:30, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 8.6.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy D. Kallmünzera

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 8.6.2010 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 7.6.2010 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 4.6.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 2.6.2010 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 31.5.2010 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 28.5.2010 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 27.5.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů K. Bártové

od 18:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

ST, 26.5.2010 - 17:00, Koncert žáků v rámci festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

ÚT, 25.5.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů P. Žďárské

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 24.5.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy A. Melichara

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

NE, 23.5.2010 - 16:00, Mladí umělci Pražskému hradu

od 16:00 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: Terasa Jízdárny Pražského hradu, více informací

SO, 22.5.2010 - 15:00, V. ročník Festivalu studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2010"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací

PÁ, 21.5.2010 - 17:00, V. ročník Festivalu studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2010"

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 20.5.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Žákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 20.5.2010 - 18:00, Koncert absolventů kytarové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin, místo konání: Špejchar Chvalské tvrze

PO, 17.5.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Filiny Vaňkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 13.5.2010 - 18:00, Jarní koncert

od 18:00 hodin, místo konání: Špejchar Chvalské tvrze, více informací

ÚT, 11.5.2010 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PO, 10.5.2010 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy J. Vinaře

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 28.4.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů J. Bachtíka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 26.4.2010 - 18:30, Festival nejmladších klavíristů

od 18:30 hodin, místo konání: Břevnovský klášter, více informací

PO, 26.4.2010 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.4.2010 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 20.4.2010 - 16:00, Herecké odpoledne

od 16:00 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

PO, 19.4.2010 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 25.3.2010 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy R. Kudly

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.3.2010 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy S. Georgievy Ivanovy

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.3.2010 - 18:00, Koncert k 200. výročí nar. F. Chopina a R. Schumanna

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 22.3.2010 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 2.3.2010 - 17:00, Společný koncert žáků

od 17:00 hodin, místo konání: ZUŠ Teplice, více informací

ÚT, 23.2.2010 - 18:00, Koncert žáků a studentů K. Mirošníka

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PO, 22.2.2010 - 18:00, Společný koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ČT, 18.2.2010 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 15.2.2010 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 12.2.2010 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 10.2.2010 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 27.1.2010 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 25.1.2010 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 22.1.2010 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 21.1.2010 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.1.2010 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 18.1.2010 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 18.12.2009 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy J. Kopicové

od 18:00 hodin, místo konání: Uč. č.10 ZUŠ Ratibořická

PÁ, 18.12.2009 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 17.12.2009 - 18:00, Vánoční koncert

od 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 16.12.2009 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 15.12.2009 - 18:00, Koncert žáků klavírní a keyboardové třídy P. Žďárské

od 18:00 hodin, místo konání: Uč. č.5 ZUŠ Generála Janouška - Černý Most

PO, 14.12.2009 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PO, 14.12.2009 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 11.12.2009 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 10.12.2009 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Žákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 10.12.2009 - 17:30, Koncert pěveckého sboru Paleček v rámci Vánočních trhů

od 17:30 hodin, místo konání: Václavské náměstí

ST, 9.12.2009 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Blatoňové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 7.12.2009 - 18:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 7.12.2009 - 10:00, Výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ - "Betlémy"

od 10:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Špejchar Chvalské tvrze, více informací

ST, 2.12.2009 - 18:00, Koncert žáků k 55. výročí založení hudební školy v Horních Počernicích

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 26.11.2009 - 18:00, Koncert učitelů k 55. výročí založení školy

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 9.11.2009 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 22.9.2009 - 17:00, Vystoupení žáků na vernisáži výstavy fotografií Z. Mikšíka

od 17:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 25.6.2009 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů A. Richtera

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 25.6.2009 - 18:00, Koncert žáků pěveckých tříd Z. Hejlíkové a V. Antolové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.6.2009 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Mottlové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.6.2009 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 24.6.2009 - 16:00, Herecké odpoledne

od 16:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

ÚT, 23.6.2009 - 18:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 23.6.2009 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 22.6.2009 - 18:30, Koncert žáků saxofonové třídy P. Fiedlera

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 22.6.2009 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 22.6.2009 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 19.6.2009 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy P. Cibocha

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 19.6.2009 - 16:30, Koncert žáků klavírní třídy J. Metelky

od 16:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 18.6.2009 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 17.6.2009 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy V. Valáškové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 16.6.2009 - 19:00, Koncert absolventů smyčcového oddělení

od 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 16.6.2009 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy D. Drábka

od 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 15.6.2009 - 18:00, Závěrečný koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

SO, 13.6.2009 - 15:00, IV. ročník Festivalu studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2009"

od 15:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací, program

PÁ, 12.6.2009 - 17:00, IV. ročník Festivalu studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2009"

od 17:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací, program

PÁ, 12.6.2009 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 11.6.2009 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy E. B. Miláčkové Kubrové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 11.6.2009 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 10.6.2009 - 18:00, Závěrečný koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Klementinum

ÚT, 9.6.2009 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 8.6.2009 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy A. Melichara

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 4.6.2009 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd J. Gonzúra a J. Vinaře

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 3.6.2009 - 17:00, Koncert žáků v rámci XV. ročníku festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

PÁ, 29.5.2009 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 17:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 28.5.2009 - 18:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin, místo konání: Špejchar Chvalské tvrze

ČT, 28.5.2009 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Žákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.5.2009 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 19.5.2009 - 18:00, Koncert pěveckého sboru Paleček a pěveckého oddělení Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

PO, 18.5.2009 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, program

PO, 11.5.2009 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Blatoňové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 5.5.2009 - 15:00, Zahradní slavnost

od 15:00 hodin, místo konání: ZŠP a ZŠS Bártlova 83, více informací

PO, 4.5.2009 - 18:00, Hraje celá rodina

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 29.4.2009 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy J. Boškové

od 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 27.4.2009 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.4.2009 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy M. J. Kučerové

od 17:00 hodin, místo konání: Zrušeno z důvodu nemoci vyučující

ST, 15.4.2009 - 18:30, Koncert žáků violoncellové třídy E. Žďárkové

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 8.4.2009 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 1.4.2009 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 31.3.2009 - 18:00, Společný koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 26.3.2009 - 18:00, Koncert žáků klavírních tříd E. Belchikové a I. Likiny

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 26.3.2009 - 17:30, Společný koncert žáků v Liberci

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ Liberec, více informací

PO, 23.3.2009 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.3.2009 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy D. Drábka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 11.3.2009 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 9.3.2009 - 16:30, Vernisáž výstavy žáků a studentů výtvarného oboru

od 16:30 hodin, místo konání: Špejchar Chvalské tvrze - 1. patro, více informací

PO, 9.3.2009 - 14:00, Koncert pro seniory

od 14:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ČT, 26.2.2009 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových a bicích nástrojů K. Mirošníka a kytarové třídy L. Zíky

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 23.2.2009 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.2.2009 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.2.2009 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy D. Drábka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, program

ST, 18.2.2009 - 16:00, Herecké odpoledne

od 16:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

PO, 16.2.2009 - 16:00, Společný koncert žáků ZUŠ v Teplicích

od 16:00 hodin, místo konání: Lázeňský dům Beethoven, Teplice, více informací

PO, 9.2.2009 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ČT, 5.2.2009 - 18:00, Školní kolo národní soutěže žáků ZUŠ ČR v sólovém a komorním zpěvu

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 28.1.2009 - 18:30, Koncert žáků keyboardové třídy V. Milaberské

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 26.1.2009 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy K. Vacka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 22.1.2009 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.1.2009 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy V. Valáškové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 20.1.2009 - 14:30, Školní kolo národní soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje

od 14:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.1.2009 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

NE, 11.1.2009 - 14:00, Zavírání Vánoc

od 14:00 hodin, místo konání: Zámek Chvaly

PÁ, 9.1.2009 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy M. J. Kučerové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 19.12.2008 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 18.12.2008 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Zámek Chvaly

ČT, 18.12.2008 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy P. Žákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 18.12.2008 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy E. Miláčkové

od 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ST, 17.12.2008 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 17.12.2008 - 10:30, Koncert pro žáky FZŠ Chodovická

od 10:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ST, 17.12.2008 - 08:30, Koncert pro žáky ZŠ Ratibořická

od 08:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 15.12.2008 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské, Horní Počernice

PÁ, 12.12.2008 - 18:20, Vánoční koncert pěveckého sboru Paleček

od 18:20 hodin, místo konání: Staroměstské náměstí

PÁ, 12.12.2008 - 17:00, Koncert žáků klavírních tříd E. Belchikové a I. Likiny

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 11.12.2008 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 10.12.2008 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 8.12.2008 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 4.12.2008 - 17:30, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací, program

ČT, 4.12.2008 - 14:15, Vánoční koncer žáků ZUŠ pro seniory

od 14:15 hodin, místo konání: KC Domeček

ST, 3.12.2008 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 1.12.2008 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy P. Blatoňové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.11.2008 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, program

PO, 10.11.2008 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 20.10.2008 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 25.9.2008 - 13:00, Koncert pro seniory

od 13:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ČT, 26.6.2008 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 25.6.2008 - 16:00, Slavnostní předávání absolventských vysvědčení

od 16:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 23.6.2008 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy M. Šestákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.6.2008 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy J. Marcinkové Smolové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 18.6.2008 - 18:30, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 13.6.2008 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 13.6.2008 - 17:00, Koncert žáků klarinetové třídy D. Drábka

od 17:00 hodin, místo konání: Učebna č. 10

ČT, 12.6.2008 - 18:00, Koncert žáků violoncellové třídy E. Žďárkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.6.2008 - 18:00, Závěrečný koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, program

ST, 11.6.2008 - 17:30, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora a žáků kytarové třídy L. Zíky

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 10.6.2008 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 9.6.2008 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, program

SO, 7.6.2008 - 15:00, III. ročník festivalu studentských orchestrů " Hudební odpoledne "

od 15:00 hodin, místo konání: Areál Chvalského zámku, více informací, program

PÁ, 6.6.2008 - 17:00, III. ročník festivalu studentských orchestrů " Hudební odpoledne "

od 17:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací, program

PÁ, 30.5.2008 - 17:00, Koncert žáků flétnové a hobojové třídy V. Kloučkové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 29.5.2008 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 28.5.2008 - 17:00, Koncert žáků v rámci XIV. ročníku festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek - obřadní síň, program

PO, 26.5.2008 - 18:00, Koncert žáků keyboardové třídy V. Milaberské a žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 22.5.2008 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.5.2008 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.5.2008 - 19:00, Koncert žáků flétnové a trombonové třídy P. Peremského

od 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.5.2008 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy E. Miláčkové

od 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 16.5.2008 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 7.5.2008 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy P. Žákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 5.5.2008 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy A. Ambrušové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 30.4.2008 - 11:00, Výchovný koncert pro MŠ Spojenců

od 11:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 30.4.2008 - 10:00, Výchovný koncert pro MŠ Chodovická

od 10:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 28.4.2008 - 18:30, Festival nejmladších klavíristů

od 18:30 hodin, místo konání: Břevnovský klášter, více informací

PO, 28.4.2008 - 11:00, Výchovný koncert pro MŠ Bobkova

od 11:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 28.4.2008 - 10:00, Výchovný koncert pro MŠ Bobkova

od 10:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ČT, 24.4.2008 - 11:00, Výchovný koncert pro MŠ Chodovická a MŠ U rybníčku

od 11:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 24.4.2008 - 10:00, Výchovný koncert pro MŠ Chodovická a MŠ U rybníčku

od 10:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 22.4.2008 - 11:00, Výchovný koncert pro MŠ Šebelova

od 11:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ÚT, 22.4.2008 - 10:00, Výchovný koncert pro MŠ Šebelova a MŠ Gen. Janouška

od 10:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 14.4.2008 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, program

SO, 12.4.2008 - 09:00, XVIII. Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů - krajské kolo

od 09:00 hodin, místo konání: KC Zahrada - Praha 4 - Chodov, více informací

PO, 7.4.2008 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy P. Blatoňové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 31.3.2008 - 18:00, Koncert ke 180 výr. úmrtí F. Schuberta

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací, program

ČT, 13.3.2008 - 17:30, Koncert pěveckého souboru Mozaika

od 17:30 hodin, místo konání: Staroměstské náměstí, více informací

ST, 12.3.2008 - 19:00, Koncert žáků klarinetové třídy D. Drábka

od 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 10.3.2008 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, program

ČT, 21.2.2008 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Z. Bandúrové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.2.2008 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 18.2.2008 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací, program

ČT, 14.2.2008 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 13.2.2008 - 17:30, Školní kolo národní soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na kytaru

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 4.2.2008 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 30.1.2008 - 18:30, Koncert žáků violoncellové třídy E. Žďárkové

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 29.1.2008 - 14:30, Školní kolo národní soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na klavír

od 14:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 28.1.2008 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy A. Ambrušové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 23.1.2008 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 21.1.2008 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 21.12.2007 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 20.12.2007 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy J. Marcinkové Smolové

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.12.2007 - 17:30, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 17.12.2007 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací, program

NE, 16.12.2007 - 17:00, Vánoční koncert pěveckého sboru Paleček

od 17:00 hodin, místo konání: Staroměstské náměstí, více informací

PÁ, 14.12.2007 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Belchikové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 13.12.2007 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Špejchar Chvalské tvrze, více informací, program

ČT, 13.12.2007 - 14:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ pro seniory

od 14:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

ST, 12.12.2007 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 10.12.2007 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 7.12.2007 - 17:30, Koncert žáků hobojové třídy V. Kloučkové

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 6.12.2007 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy E. Miláčkové

od 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 5.12.2007 - 18:00, Koncert žáků keyboardové třídy V. Milaberské a žáků houslové třídy M. Müllerové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 3.12.2007 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, program

PO, 19.11.2007 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, program

ČT, 15.11.2007 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, program

PO, 29.10.2007 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, program

ČT, 18.10.2007 - 18:00, Kristina Busch - mezzosoprán, Eva Miláčková - klavír

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací, program

PÁ, 5.10.2007 - 18:00, Koncert Junior Bandu

od 18:00 hodin, místo konání: Chvalská tvrz, více informací

ČT, 4.10.2007 - 18:00, Koncert komorní hudby

od 18:00 hodin, místo konání: Chvalská tvrz, více informací

ST, 27.6.2007 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 26.6.2007 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Vaňkové Filiny

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 25.6.2007 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 21.6.2007 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.6.2007 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy M. Šestákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 19.6.2007 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy N. Oplové, žáků klavírní třídy J. Růžičky a žáků kytarové třídy L. Zíky

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 18.6.2007 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 15.6.2007 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy H. Kořínkové

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 14.6.2007 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Miláčkové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 14.6.2007 - 17:30, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Z. Stibora

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 13.6.2007 - 18:30, Koncert žáků klarinetové a flétnové třídy D. Drábka

od 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 13.6.2007 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 12.6.2007 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 11.6.2007 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy M. Hudáčekové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 7.6.2007 - 18:00, Koncert k 10. výr. zal. pěveckého sboru " Paleček "

od 18:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

PÁ, 1.6.2007 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 1.6.2007 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy K. Raškové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 31.5.2007 - 18:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy V. Kloučkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 30.5.2007 - 17:00, Závěrečný koncert žáků

od 17:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek, obřadní síň

SO, 26.5.2007 - 15:00, " Hudební odpoledne " II. ročník festivalu studentských orchestrů

od 15:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, program

ČT, 10.5.2007 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy A. Ambrušové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 9.5.2007 - 17:00, Výstava prací žáků ZUŠ

od 17:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ST, 2.5.2007 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 30.4.2007 - 15:00, Čarodějnice 2007 - 18. ročník

od 15:00 hodin, místo konání: Areál Chvalského zámku, více informací, program

PO, 23.4.2007 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, program

ÚT, 17.4.2007 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ Horní Počernice a ZUŠ Teplice

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, program

PO, 16.4.2007 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy E. Miláčkové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 2.4.2007 - 17:45, Velikonoční koncert pěveckých sborů

od 17:45 hodin, místo konání: Staroměstské náměstí, více informací

ST, 28.3.2007 - 18:00, Hraje celá rodina

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, program

PO, 12.3.2007 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, program

ST, 7.3.2007 - 18:00, Koncert vítězů školního kola národní soutěže v komorní hře

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, program

ÚT, 13.2.2007 - 17:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů P. Peremského

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 9.2.2007 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 8.2.2007 - 18:00, Koncert žáků houslových tříd A. Ambrušové a V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 6.2.2007 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů K. Mirošníka

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 5.2.2007 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 31.1.2007 - 18:30, Koncert žáků flétnové třídy N. Oplové

od 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 29.1.2007 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací, program

PO, 22.1.2007 - 18:00, Koncert žáků violoncellové třídy E. Žďárkové

od 18:00 hodin, místo konání: Pro nemoc velké části účinkujících zrušeno

ČT, 21.12.2006 - 18:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.12.2006 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.12.2006 - 17:00, Koncert žáků klavírních tříd I. Likiny a K. Raškové

od 17:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 19.12.2006 - 16:30, Koncert žáků klavírní třídy R. Poliakové

od 16:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 18.12.2006 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské, program

PO, 18.12.2006 - 14:00, Vánoční koncert pro seniory

od 14:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PÁ, 15.12.2006 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy J. Kasanové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 14.12.2006 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy M. Bachůrkové

od 18:00 hodin, místo konání: Pro nemoc zrušeno

ST, 13.12.2006 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 12.12.2006 - 10:30, Koncert pro seniory

od 10:30 hodin, místo konání: Bethesda LRS

PO, 11.12.2006 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Filiny

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 11.12.2006 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy E. Miláčkové

od 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 11.12.2006 - 09:30, Vánoční koncerty pro MŠ Chodovická

od 09:30 hodin - do 10:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 8.12.2006 - 17:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy V. Kloučkové

od 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 7.12.2006 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, program

PO, 4.12.2006 - 18:00, Vánoční koncert žáků

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací, program

ČT, 23.11.2006 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy A. Ambrušové

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 22.11.2006 - 17:30, Společný koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ Teplice, více informací

PO, 20.11.2006 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací, program

ST, 15.11.2006 - 14:00, Koncert pro seniory

od 14:00 hodin, místo konání: Špejchar - areál Chvalského zámku

ČT, 9.11.2006 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 6.11.2006 - 18:00, Mimořádný Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 30.10.2006 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 23.10.2006 - 18:00, Koncert žáků ke 100. výročí narození Jaroslava Ježka

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ČT, 29.6.2006 - 18:00, Koncert pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 26.6.2006 - 18:00, Třídní koncert P. Cibocha (kytara)

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PÁ, 23.6.2006 - 18:00, Třídní koncert P. Peremského (zobcové flétny)

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ČT, 22.6.2006 - 18:00, Třídní koncert M. Šestákové (klavír)

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ST, 21.6.2006 - 18:00, Absolventský koncert žáků ze třídy Z. Stibora

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 19.6.2006 - 18:00, Třídní koncert M. Bachůrkové (sólový, sborový zpěv)

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PÁ, 16.6.2006 - 10:30, Výchovné koncerty pro I. stupeň ZŠ Spojenců a ZŠ Stoliňská

od 10:30 hodin, místo konání: Divadlo v přírodě

PÁ, 16.6.2006 - 09:00, Výchovné koncerty pro I. stupeň ZŠ Spojenců a ZŠ Stoliňská

od 09:00 hodin, místo konání: Divadlo v přírodě

ČT, 15.6.2006 - 18:00, Třídní koncert R. Poliakové (klavír)

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ČT, 15.6.2006 - 10:30, Výchovné koncerty pro I. stupeň ZŠ Ratibořická a FZŠ Chodovická

od 10:30 hodin, místo konání: KC Domeček

ČT, 15.6.2006 - 09:00, Výchovné koncerty pro I. stupeň ZŠ Ratibořická a FZŠ Chodovická

od 09:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ST, 14.6.2006 - 18:00, Třídní koncert Z. Stibora (akordeon, kytara)

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 12.6.2006 - 18:00, Koncert žáků v Emauzích

od 18:00 hodin, místo konání: Praha, Karlovo náměsti

PÁ, 9.6.2006 - 18:00, Třídní koncert K. Raškové (klavír)

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ÚT, 6.6.2006 - 18:00, Saxofonový večírek – P. Fiedler

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 5.6.2006 - 18:00, Koncert žáků ze tříd E. Miláčkové aj. Sejkory

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14 – Černý Most, více informací

PÁ, 2.6.2006 - 17:00, Koncert žáků ze třídy J. Kasanové (zobcová a příčna flétna)

od 17:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ST, 31.5.2006 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy L. Filiny

od 18:00 hodin, místo konání: sál školy

PO, 29.5.2006 - 18:00, Koncert absolventů školy

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, program

PÁ, 26.5.2006 - 17:00, Koncert žáků violoncellové třídy E. Žďárkové

od 17:00 hodin, místo konání: sál školy

ST, 24.5.2006 - 17:00, Koncert žáků školy v rámci XII. ročníku festivalu Libeňské jaro mladých

od 17:00 hodin, místo konání: Libeňský zámeček, více informací, program

ÚT, 23.5.2006 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy N. Oplové a žáků kytarové třídy L. Ziky

od 17:00 hodin, místo konání: sál školy

ČT, 18.5.2006 - 19:00, Koncert žáků klarinetové třídy D. Drábka

od 19:00 hodin, místo konání: sál školy

ČT, 18.5.2006 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy V. Matějákové

od 18:00 hodin, místo konání: sál školy

ST, 17.5.2006 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 12.5.2006 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy D. Vandělíkové a žáků klavírní třídy I. Likiny

od 17:00 hodin, místo konání: sál školy

PO, 24.4.2006 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení ZUŠ

od 18:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací, program

ČT, 20.4.2006 - 18:00, Koncert Evy Miláčkové a Jiřího Sejkory

od 18:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ, více informací, program

ÚT, 18.4.2006 - 18:00, Koncert Junior bandu, C´bandu a dalších žáků a studentů ZUŠ

od 18:00 hodin, místo konání: sál KC Domeček

ST, 12.4.2006 - 18:00, Koncert žáků třídy A. Hlubučkové

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 10.4.2006 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ, více informací, program

PO, 3.4.2006 - 18:00, Hudební večer k 250 výročí narození W. A. Mozarta

od 18:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: sál školy, více informací, program

ST, 29.3.2006 - 15:00, Vystoupení ke dni učitelů ve SOU obchodu a služeb

od 15:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ, více informací, program

PO, 13.3.2006 - 18:00, Společný hudební večer se žáky ZUŠ Liberec

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ, program

ST, 1.3.2006 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PÁ, 24.2.2006 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ČT, 9.2.2006 - 18:00, Třídní koncert D. Drábka

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 6.2.2006 - 17:30, Koncert v ZUŠ Liberec

od 17:30 hodin, místo konání: ZUŠ Liberec

ČT, 2.2.2006 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ČT, 26.1.2006 - 18:00, Třídní koncert N. Oplová

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ST, 25.1.2006 - 18:00, Třídní koncert A. Hlubučková

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ST, 21.12.2005 - 18:00, Třídní koncert Z. Hejlíkové

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ST, 21.12.2005 - 10:00, Vánoční koncert v ZŠ Chodovická

od 10:00 hodin, místo konání: ZŠ Chodovická

ÚT, 20.12.2005 - 17:00, Třídní koncert R. Rolníkové, R. Poliakové

od 17:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 19.12.2005 - 17:30, Církev bratrská

od 17:30 hodin, místo konání: Horní Počernice

PÁ, 16.12.2005 - 17:00, Třídní koncert I. Likiny, K. Raškové a E. Žďárkové

od 17:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

ČT, 15.12.2005 - 18:00, KC "Domeček"

od 18:00 hodin, místo konání: Horní Počernice, program

ST, 14.12.2005 - 18:00, Třídní koncert Z. Stibora

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 12.12.2005 - 18:00, Třídní koncert L. Filiny

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

SO, 10.12.2005 - 14:00, Vystoupení žáků Z. Hejlíkové v Chvalské tvrzi

od 14:00 hodin, místo konání: Chvalská tvrz

ČT, 8.12.2005 - 17:30, Hudební večer

od 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Praha 14, Černý Most II

ST, 7.12.2005 - 18:00, Třídní koncert E. Miláčkové a J. Sejkory

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 5.12.2005 - 18:00, Třídní koncert K. Mirošníka

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 28.11.2005 - 18:00, Koncert učitelů

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

PO, 7.11.2005 - 18:00, Hudební večer

od 18:00 hodin, místo konání: sál ZUŠ

NAVRCHOLU.cz