Image
Nahrávám vyhledávání

aktuální koncerty a vystoupení:
V tento okamžik připravujeme aktuální kalendář koncertů.

poslední dva odehrané koncerty:
Koncert žáků hobojové třídy Barbory Šolcové
ST, 29.6.2022 - 18:00 hod.
Sál ZUŠ

Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové
PÁ, 24.6.2022 - 17:00 hod.
Sál ZUŠ




Naplánované akce:

V tento okamžik připravujeme aktuální kalendář koncertů.

Uskutečněné akce:

ST, 29.6.2022 - 18:00, Koncert žáků hobojové třídy Barbory Šolcové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.6.2022 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 23.6.2022 - 17:30, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Jirny, sál U Antošů

ST, 22.6.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Renáty Dekojové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.6.2022 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Leimer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 21.6.2022 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 17.6.2022 - 18:30, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Röder

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 17.6.2022 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 15.6.2022 - 18:00, Koncert žáků violoncellové třídy Michaely Cibulkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Z důvodu nemoci odloženo

ÚT, 14.6.2022 - 18:00, Koncert absolventa hoslouvé třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 13.6.2022 - 19:00, Hornopočernické stodolohraní

od 19:00 hodin - do 22:00 hodin, místo konání: Chvalská stodola, více informací

PO, 13.6.2022 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

ČT, 9.6.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 9.6.2022 - 18:00, Koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kostel sv. Šimona a Judy, více informací

ST, 8.6.2022 - 18:00, Koncert žáků třídy bicích nástrojů Jiřího Veselého

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 8.6.2022 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 7.6.2022 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 7.6.2022 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 6.6.2022 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 3.6.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 2.6.2022 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

ST, 1.6.2022 - 19:00, Koncert žáků ZUŠ v rámci festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek, více informací

ST, 1.6.2022 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Jozefa Gonzúra

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 1.6.2022 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

SO, 28.5.2022 - 16:00, XV. ročník festivalu studentských orchestrů

od 16:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Chvalská stodola, více informací

PÁ, 27.5.2022 - 17:00, XV. ročník festivalu studentských orchestrů

od 17:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 26.5.2022 - 18:00, Večer komorní hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 25.5.2022 - 18:30, Koncert žáků saxofonové třídy Matěje Trojana

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 23.5.2022 - 18:00, Koncert absolventů klavírní třídy Iriny Likiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 20.5.2022 - 17:00, Koncert žáků kytarové třídy Vojtěcha Owsianky

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.5.2022 - 17:00, Koncert žáků kytarové třídy Pavla Kordíka

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Hostavice, uč. č. 8

ČT, 19.5.2022 - 18:45, Koncert žáků fagotové třídy Markéty Davidové

od 18:45 hodin - do 19:45 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.5.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 19.5.2022 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ČT, 19.5.2022 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Hostavice, uč. č. 8

ST, 18.5.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 18.5.2022 - 17:30, Koncert žáků saxofonové třídy Olgy Kiryanové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Hostavice, uč. č. 8

ÚT, 17.5.2022 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

PO, 16.5.2022 - 19:15, Koncert žáků klavírní třídy Naděždy Golubničaji

od 19:15 hodin - do 20:15 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.5.2022 - 18:00, Koncert absolventů klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 13.5.2022 - 17:00, Koncert žáků saxofonové třídy Olgy Kiryanové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.5.2022 - 19:00, Koncert žáků klavírní třídy Lucie Vojtěchovské

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.5.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jitky Zábranové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 12.5.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Bonk

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 11.5.2022 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 11.5.2022 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 10.5.2022 - 18:00, Koncert absolventky klavírní třídy Iriny Likiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 9.5.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Petry Kolátorové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 4.5.2022 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Barbory Šleglové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Hostavice, uč. č. 8

ST, 4.5.2022 - 18:00, Koncert žáků třídy bicích nástrojů Jiřího Veselého

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 3.5.2022 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 29.4.2022 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Jitky Urbánkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 28.4.2022 - 18:00, Mezinárodní festival komorní hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalská stodola, více informací

ČT, 28.4.2022 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Pavla Kordíka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 27.4.2022 - 18:00, Mezinárodní festival komorní hudby

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Koncertní sál Pražské konzervatoře, více informací

PO, 25.4.2022 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 22.4.2022 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Dagmary Urbanové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 20.4.2022 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 19.4.2022 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Leimer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 13.4.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 12.4.2022 - 18:00, Jarní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 11.4.2022 - 19:15, Koncert žáků klavírní třídy Petry Kolátorové

od 19:15 hodin - do 20:15 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 11.4.2022 - 19:00, Hornopočernické stodolohraní

od 19:00 hodin - do 22:00 hodin, místo konání: Chvalská stodola, více informací

ST, 6.4.2022 - 18:00, Koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ÚT, 5.4.2022 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 31.3.2022 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jana Triebenekla

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 31.3.2022 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Leimer

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 30.3.2022 - 18:00, Koncert žáků hobojové třídy Kláry Vavřínové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 28.3.2022 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PÁ, 25.3.2022 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Martiny Hudáčekové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 23.3.2022 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 10.3.2022 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ČT, 10.3.2022 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 8.3.2022 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

PO, 7.3.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 1.3.2022 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 25.2.2022 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Jitky Urbánkové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Zrušeno pro nemoc

ST, 23.2.2022 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 21.2.2022 - 19:15, Koncert žáků klavírní třídy Naděždy Golubničaji

od 19:15 hodin - do 20:15 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 17.2.2022 - 17:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové

od 17:00 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

PO, 14.2.2022 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

ČT, 10.2.2022 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Naděždy Golubničaji

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Zrušeno

ČT, 10.2.2022 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 7.2.2022 - 19:15, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jiřího Břicháče

od 19:15 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 2.2.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 28.1.2022 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Jitky Urbánkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 26.1.2022 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kapusty

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 21.1.2022 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 20.1.2022 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ST, 19.1.2022 - 18:00, Koncert žáků třídy bicích nástrojů Jiřího Veselého

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.1.2022 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

PÁ, 14.1.2022 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Martiny Hudáčekové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 13.1.2022 - 18:30, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Leimer

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 20.12.2021 - 18:00, Koncert žáků fagotové třídy Markéty Davidové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 17.12.2021 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 17.12.2021 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.12.2021 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 16.12.2021 - 18:00, Vánoční koncert Dechového orchestru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ČT, 16.12.2021 - 17:30, Koncert žáků saxofonové třídy Olgy Kiryanové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Baštýřská 67, uč. č. 7

ST, 15.12.2021 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Petry Kolátorové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 15.12.2021 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 14.12.2021 - 18:30, Koncert žáků pěvecké třídy Ivany Harazimové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Baštýřská 67, uč. č. 7

ÚT, 14.12.2021 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Leimer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 13.12.2021 - 19:00, Vánoční "Stodolohraní"

od 19:00 hodin - do 21:00 hodin, místo konání: Chvalská stodola, více informací

PO, 13.12.2021 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 10.12.2021 - 17:30, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Martina Konvičky

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Ratibořická 2299, uć. č. 35

PÁ, 10.12.2021 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Naděždy Galubničaji

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 10.12.2021 - 17:00, Koncert žáků kytarové třídy Pavla Kordíka

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 9.12.2021 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Naděždy Galubničaji

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 8.12.2021 - 18:30, Adventní koncert DPS Paleček

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ST, 8.12.2021 - 18:00, Koncert žáků hobojové třídy Kláry Vavřínové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 8.12.2021 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Rőder

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 8.12.2021 - 16:30, Adventní koncert DPS Malíček

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ÚT, 7.12.2021 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 7.12.2021 - 16:00, Koncert žáků klavírní třídy Jitky Zábranové

od 16:00 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.12.2021 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 3.12.2021 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Bonk

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 1.12.2021 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy Matěje Trojana

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 29.11.2021 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

ST, 24.11.2021 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 22.11.2021 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Odloženo

ÚT, 16.11.2021 - 19:00, Koncert žáků hobojové třídy Kláry Vavřínové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 9.11.2021 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Leimer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 9.11.2021 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 4.11.2021 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 20.10.2021 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 14.10.2021 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 7.10.2021 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ÚT, 5.10.2021 - 19:00, Koncert žáků hobojové třídy Kláry Vavřínové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 21.10.2020 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Zrušeno, více informací

ST, 30.9.2020 - 18:00, Koncert absolventů klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 25.3.2020 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd Sabiny Bartizalové a Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Zrušeno

PÁ, 20.3.2020 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Zrušeno

ST, 18.3.2020 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Zrušeno, více informací

ÚT, 17.3.2020 - 19:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Zrušeno

PO, 9.3.2020 - 18:30, Koncert žáků klavírních tříd Iriny Likiny a Kristiny Raškové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 10.2.2020 - 18:30, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jiřího Břicháče

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

PÁ, 7.2.2020 - 17:00, Klavírní koncert

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ), více informací

ČT, 30.1.2020 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 28.1.2020 - 19:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 27.1.2020 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jana Triebenekla

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

PÁ, 24.1.2020 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Jitky Urbánkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

PÁ, 24.1.2020 - 17:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 8 Hostavice

ÚT, 21.1.2020 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PÁ, 17.1.2020 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Nadzey Halubnichayi

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ST, 15.1.2020 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 14.1.2020 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Petry Kolátorové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 20.12.2019 - 17:00, Koncert žáků fagotové třídy Markéty Davidové a žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 20.12.2019 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Martiny Hudáčekové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ČT, 19.12.2019 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 19.12.2019 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ST, 18.12.2019 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 17.12.2019 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 17.12.2019 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

PO, 16.12.2019 - 18:30, Koncert žáků violoncellové třídy Elišky Nedvědové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

PO, 16.12.2019 - 18:00, Vánoční koncert orchestrů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 16.12.2019 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 13.12.2019 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ČT, 12.12.2019 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 12.12.2019 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jarmily Doležalové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ÚT, 10.12.2019 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Röder

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 9.12.2019 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 9.12.2019 - 17:30, Vánoční koncert pěveckého sboru Malíček

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 6.12.2019 - 18:00, Vánoční koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

PÁ, 6.12.2019 - 17:00, Koncert žáků hobojové třídy Kláry Pavlištové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ČT, 5.12.2019 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ČT, 28.11.2019 - 18:00, Adventní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

PÁ, 22.11.2019 - 17:00, III. Hudební večer

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ), více informací

PÁ, 15.11.2019 - 17:00, II. Hudební večer

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ), více informací

ÚT, 12.11.2019 - 19:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

PÁ, 8.11.2019 - 18:00, Podzimní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

ČT, 7.11.2019 - 18:00, Koncert učitelů

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 4.11.2019 - 19:00, Koncert DPS Paleček

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ÚT, 22.10.2019 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Z technických důvodů zrušeno, více informací

ČT, 27.6.2019 - 18:00, Hudební karneval

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

ST, 26.6.2019 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 25.6.2019 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jany Bergmannové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.6.2019 - 18:30, Koncert žáků třídy bicích nástrojů Jiřího Veselého

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 20.6.2019 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Sylvie Schelingerové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 20.6.2019 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 20.6.2019 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 19.6.2019 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jarmily Doležalové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.6.2019 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 18.6.2019 - 18:00, Koncert absolventů klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 14.6.2019 - 17:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Matěje Trojana

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 13.6.2019 - 18:30, Koncert žáků kytarové třídy Jozefa Gonzúra a Michala Straky

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 12.6.2019 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ST, 12.6.2019 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 12.6.2019 - 17:30, Divadelní představení žáků LDO Štěpánky Drozdové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Učebna LDO č.34

ÚT, 11.6.2019 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 11.6.2019 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Pavla Cibocha

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ÚT, 11.6.2019 - 16:00, Divadelní představení žáků LDO Kateřiny Hruškové

od 16:00 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 (MŠ)

PO, 10.6.2019 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

PÁ, 7.6.2019 - 17:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Kláry Pavlištové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 6.6.2019 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kostel sv. Šimona a Judy, více informací

ST, 5.6.2019 - 19:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 5.6.2019 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 4.6.2019 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Kristýny Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 4.6.2019 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 3.6.2019 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 3.6.2019 - 17:00, Koncert žáků ZUŠ v rámci festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

PÁ, 31.5.2019 - 17:00, Koncert pěveckého sboru Paleček v rámci ZUŠ Open

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

ČT, 30.5.2019 - 18:00, Koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

ST, 29.5.2019 - 18:00, Vernisáž výstavy prací absolventů výtvarného oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chodba ZUŠ (hl. budova Ratibořická 1899/30)

ÚT, 28.5.2019 - 18:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jiřího Bachtíka

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 28.5.2019 - 18:00, Vernisáž výstavy prací absolventů výtvarného oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chodba ZUŠ (MŠ Ratibořická 2299)

PÁ, 24.5.2019 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.5.2019 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 23.5.2019 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 23.5.2019 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 23.5.2019 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ST, 22.5.2019 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Nadi Halubnichay

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 22.5.2019 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 22.5.2019 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.5.2019 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Martiny Hudáčekové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 20.5.2019 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Petry Kolátorové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

SO, 18.5.2019 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2019"

od 15:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 17.5.2019 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2019"

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 16.5.2019 - 18:30, Koncert žáků flétnové a hobojové třídy Jany Bergmannové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 16.5.2019 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 15.5.2019 - 18:00, VII. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 14.5.2019 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

PO, 13.5.2019 - 18:30, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jiřího Břicháče a Jana Triebenekla

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 10.5.2019 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Jitky Urbánkové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 3.5.2019 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Bonk

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Zrušeno.

ČT, 2.5.2019 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 30.4.2019 - 17:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 29.4.2019 - 19:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 26.4.2019 - 18:00, Koncert pěveckého sboru Paleček

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 26.4.2019 - 16:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 25.4.2019 - 18:30, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 23.4.2019 - 18:00, Koncert absolvenů saxofonové třídy Terezy Novotné

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ST, 17.4.2019 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 16.4.2019 - 18:00, Autorský večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 12.4.2019 - 18:00, Koncert Dechového orchestru a Big Bandu

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 12.4.2019 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ST, 10.4.2019 - 15:00, ZUŠkový koktejl - VII. ročník

od 15:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: ZUŠ Čakovice, více informací

ČT, 4.4.2019 - 17:30, Společný koncert se žáky ZUŠ Teplice

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Zahradní a plesový dům Teplice

ST, 3.4.2019 - 18:00, Koncert žáků fagotové třídy Markéty Davidové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 2.4.2019 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 28.3.2019 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 25.3.2019 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 21.3.2019 - 18:30, Koncert žáků violoncellové třídy Michaely Cibulkové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.3.2019 - 19:00, Koncert žáků flétnové a hobojové třídy Jany Bergmannové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 19.3.2019 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ÚT, 12.3.2019 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 13.2.2019 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 12.2.2019 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ÚT, 12.2.2019 - 17:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 8.2.2019 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 30.1.2019 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 29.1.2019 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

ÚT, 29.1.2019 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 28.1.2019 - 18:30, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 22.1.2019 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 16.1.2019 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 15.1.2019 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 10.1.2019 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 21.12.2018 - 17:00, Vánoční koncert pěveckých sborů

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

PÁ, 21.12.2018 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Alice Lin

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 20.12.2018 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.12.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Bonk

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.12.2018 - 16:30, Koncert žáků saxofonové třídy Matěje Trojana

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 18.12.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 18.12.2018 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ÚT, 18.12.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Petry Kolátorové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Baštýřská 67, uč. č. 8

ÚT, 18.12.2018 - 18:00, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 17.12.2018 - 19:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 17.12.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PÁ, 14.12.2018 - 18:30, Koncert žáků flétnové třídy Sylvie Schelingerové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 14.12.2018 - 18:00, Koncert žáků flétnové a hobojové třídy Jany Kopicové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

PÁ, 14.12.2018 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 14.12.2018 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ČT, 13.12.2018 - 18:00, Koncert Dechového orchestru ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

ST, 12.12.2018 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 12.12.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské

ST, 12.12.2018 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ST, 12.12.2018 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 11.12.2018 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 10.12.2018 - 18:00, Vánoční koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

PO, 10.12.2018 - 18:00, Koncert Big Bandu ZUŠ Horní Počernice

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 7.12.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Martiny Hudáčekové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 6.12.2018 - 18:00, Koncert Dechového orchestru ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ST, 5.12.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 4.12.2018 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 3.12.2018 - 19:00, Koncert žáků flétnové a hobojové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Z technických důvodů zrušeno

PÁ, 30.11.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Baštýřská 67, uč. č. 8

PÁ, 30.11.2018 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 29.11.2018 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ÚT, 27.11.2018 - 19:00, Koncert žáků smyčcového oddělení

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 23.11.2018 - 19:00, Vystoupení žáků LDO

od 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 (MŠ), více informací

ST, 21.11.2018 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 14.11.2018 - 19:00, Koncert DPS Paleček

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 12.11.2018 - 18:00, Představení žáků LDO

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 (MŠ), více informací

ÚT, 23.10.2018 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 28.6.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček

ST, 27.6.2018 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 27.6.2018 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 26.6.2018 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Martiny Mihulkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 25.6.2018 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 21.6.2018 - 18:00, Koncert žáků třídy bicích nástrojů Jiřího Veselého

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Z technických důvodů zrušeno.

ČT, 21.6.2018 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské

ÚT, 19.6.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 18.6.2018 - 18:00, Závěrečný koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

PÁ, 15.6.2018 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Alice Lin

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 14.6.2018 - 18:00, Komcert absolventů kytarové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ČT, 14.6.2018 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd Jozefa Gonzúra a Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 13.6.2018 - 18:00, Závěrečný koncert pěveckých sborů

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

ÚT, 12.6.2018 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 12.6.2018 - 17:30, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jiřího Bachtíka

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 11.6.2018 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PÁ, 8.6.2018 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 7.6.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 6.6.2018 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ÚT, 5.6.2018 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 5.6.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 4.6.2018 - 17:00, Koncert žáků v rámci festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

PÁ, 1.6.2018 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ), více informací

ČT, 31.5.2018 - 18:00, Koncert absolventů smyčcového oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ST, 30.5.2018 - 18:00, Vernisáž výstavy prací absolventů výtvarného oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chodba ZUŠ Ratibořická 2299 (3. NP MŠ)

ÚT, 29.5.2018 - 18:00, Představení žáků LDO

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ), více informací

PÁ, 25.5.2018 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 25.5.2018 - 17:00, Koncert žáků saxofonové třídy Matěje Trojana

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 24.5.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 23.5.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 22.5.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ÚT, 22.5.2018 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 21.5.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Martiny Hudáčekové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

SO, 19.5.2018 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2018"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací

PÁ, 18.5.2018 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2018"

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ČT, 17.5.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 16.5.2018 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 15.5.2018 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most, více informací

PO, 14.5.2018 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové, Jiřího Břicháče a Jana Triebenekla

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 14.5.2018 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 11.5.2018 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 9.5.2018 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Kristýny Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 25.4.2018 - 16:30, VI. ZUŠkový koktejl

od 16:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 20.4.2018 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ÚT, 17.4.2018 - 18:30, Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.4.2018 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 12.4.2018 - 18:00, Koncert Dechového orchestru a Big Bandu

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ČT, 12.4.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 10.4.2018 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 9.4.2018 - 18:00, Koncert žáků kytarového oddělení.

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 5.4.2018 - 17:00, Koncert pěveckých sborů Lísteček a Lístek

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ÚT, 3.4.2018 - 18:00, Koncert žáků violoncellové třídy Michaely Cibulkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.3.2018 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 16.3.2018 - 17:00, Klavírní koncert

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 26.2.2018 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 8.2.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 7.2.2018 - 18:30, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Kristýny Bártové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 6.2.2018 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 1.2.2018 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 31.1.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 30.1.2018 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 29.1.2018 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 29.1.2018 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jana Triebenekla

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

PO, 22.1.2018 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 17.1.2018 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 15.1.2018 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin

ÚT, 9.1.2018 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 8.1.2018 - 19:00, Koncert populární hudby

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 5.1.2018 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 21.12.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 21.12.2017 - 18:00, Vánoční koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

ST, 20.12.2017 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.12.2017 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 20.12.2017 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ÚT, 19.12.2017 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 19.12.2017 - 18:00, Vánoční koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 18.12.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 15.12.2017 - 18:00, Představení žáků LDO

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

PÁ, 15.12.2017 - 17:00, Vánoční koncert

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 15.12.2017 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Martiny Hudáčekové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ČT, 14.12.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 13.12.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Alice Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 13.12.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 12.12.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 12.12.2017 - 18:00, Koncert žáků akordeonové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PO, 11.12.2017 - 18:00, Vánoční koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 8.12.2017 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 8.12.2017 - 16:00, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 16:00 hodin - do 17:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 7.12.2017 - 18:30, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 6.12.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Elliny Belčikové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 27.11.2017 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ČT, 23.11.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 22.11.2017 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most, více informací

PO, 20.11.2017 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PO, 30.10.2017 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 24.10.2017 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

PO, 23.10.2017 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 20.10.2017 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

ÚT, 17.10.2017 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 29.6.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 28.6.2017 - 18:00, Hudební karneval

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček, více informací

PO, 26.6.2017 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 23.6.2017 - 17:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 22.6.2017 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.6.2017 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům ZUŠ

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 20.6.2017 - 17:30, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské

PO, 19.6.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Jiřiny Peterkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 16.6.2017 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

PÁ, 16.6.2017 - 18:00, Představení žáků LDO

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

PÁ, 16.6.2017 - 17:00, Koncert žáků klavírních tříd Alice Lin a Veroniky Svystunové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 15.6.2017 - 17:30, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy

ST, 14.6.2017 - 18:00, Závěrečný koncert sborů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ÚT, 13.6.2017 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd Jozefa Gonzúra a Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 12.6.2017 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Lucie Rapčákové, Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 9.6.2017 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy Matěje Trojana

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 9.6.2017 - 17:30, Představení žáků LDO

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

ČT, 8.6.2017 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ST, 7.6.2017 - 17:30, Závěrečný koncert sborů ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

ÚT, 6.6.2017 - 18:00, Absolventský koncert Tomáše Suchomela

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

ÚT, 6.6.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 6.6.2017 - 17:30, Výstava prací absolventů VO s představením absolventů LDO.

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ), více informací

PO, 5.6.2017 - 17:00, Koncert absolventů v rámci festivalu "Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

ČT, 1.6.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 31.5.2017 - 19:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Kristýny Bártové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 30.5.2017 - 18:30, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 29.5.2017 - 18:30, Koncert absolventů, studentů smyčcového oddělení

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 26.5.2017 - 17:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 35 (MŠ)

ČT, 25.5.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.5.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 24.5.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 23.5.2017 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 22.5.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírních tříd Martiny Hudáčekové a Elliny Belčikové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

SO, 20.5.2017 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2017"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, Horní Počernice, více informací

PÁ, 19.5.2017 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpoledne 2017"

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

ST, 17.5.2017 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 16.5.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ÚT, 16.5.2017 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 15.5.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 12.5.2017 - 18:30, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 11.5.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 5.5.2017 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 4.5.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové a žáků klavírní třídy I-Hsien Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 26.4.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška 1006

ST, 26.4.2017 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Jiřího Bachtíka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.4.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 19.4.2017 - 16:00, ZUŠkový koktejl - V. ročník

od 16:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: ZUŠ Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1/23, více informací

ÚT, 11.4.2017 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 10.4.2017 - 18:00, VI. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 7.4.2017 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna LDO č. 34 (budova MŠ)

ČT, 6.4.2017 - 18:00, Koncert učitelského dua

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 6.4.2017 - 16:30, Koncert pěveckých sborů

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška 1006, více informací

ÚT, 4.4.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 28.3.2017 - 19:00, Představení žáků LDO

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ)

PÁ, 24.3.2017 - 17:00, Koncert žáků třídy bicích nástrojů Karla Mirošníka

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.3.2017 - 16:30, Koncert žáků M. Sedlákové, K. Vacka, V Svystunové a M. Straky

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ST, 22.3.2017 - 19:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.3.2017 - 18:00, Klavírní koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most, více informací

PO, 20.3.2017 - 18:00, V. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

PÁ, 17.3.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.3.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 13.3.2017 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Lucie Rapčákové, Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 9.3.2017 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.3.2017 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ Ratibořická a žáků Dithmarscher Musikschule

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál pražské konzervatoře, Na Rejdišti, Praha 1, více informací

SO, 4.3.2017 - 17:00, Společný koncert žáků ZUŠ Ratibořická a žáků Dithmarscher Musikschule

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Salesiánské divadlo v Kobylisích, více informací

ÚT, 28.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírních tříd Iriny Likiny, Daniela Kallmünzera a žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 23.2.2017 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 21.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

PO, 20.2.2017 - 18:00, IV. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 16.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Barbory Šleglové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 2.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 1.2.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 1.2.2017 - 18:00, Vernisáž výstavy "Světy v nás"

od 18:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Kočárovna Chvalského zámku, více informací

PO, 30.1.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 27.1.2017 - 17:00, Koncert žáků flétnové třídy Katrin Triebeneklové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 26.1.2017 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 24.1.2017 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 23.1.2017 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Lucie Rapčákové, Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 20.1.2017 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.1.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 18.1.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I-Hsien Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 17.1.2017 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 16.1.2017 - 18:00, III. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ČT, 12.1.2017 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.1.2017 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ČT, 22.12.2016 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 21.12.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most

ST, 21.12.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 20.12.2016 - 17:30, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 19.12.2016 - 18:30, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 19.12.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 16.12.2016 - 18:00, Večer recitace

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ), více informací

PÁ, 16.12.2016 - 17:30, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: KD Kyje, více informací

ČT, 15.12.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 14.12.2016 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 14.12.2016 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 13.12.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 12.12.2016 - 18:00, Koncert žáků akordeonové a kytarové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 12.12.2016 - 18:00, Společný koncert žáků ZUŠ Ratibořická a žáků ZUŠ Česká Lípa

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 9.12.2016 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 8.12.2016 - 18:00, Vánoční koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14 - Černý Most, více informací

ČT, 1.12.2016 - 17:30, Vánoční koncert pěveckých sborů

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

ST, 30.11.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 28.11.2016 - 18:00, Koncert učitelů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 14.11.2016 - 18:00, II. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

NE, 13.11.2016 - 13:30, Přehlídka LDO

od 13:30 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Učebna č. 34 - LDO (MŠ), více informací

PÁ, 11.11.2016 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové, žáků kytarové třídy Michala Straky s žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ST, 9.11.2016 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 24.10.2016 - 18:00, I. Hudební večer

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ST, 19.10.2016 - 18:30, Klavírní koncert

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: Sál ZUŠ, více informací

ÚT, 28.6.2016 - 19:00, Koncert žáků hobojové a flétnové třídy Jany Kopicové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 27.6.2016 - 18:00, Hudební karneval

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: KC Domeček

PO, 27.6.2016 - 18:00, Koncert žáků třídy dechových nástrojů Lucie Rapčákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PÁ, 24.6.2016 - 19:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 19:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PO, 20.6.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Modlitebna Církve bratrské

PO, 20.6.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Bachůrkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

PÁ, 17.6.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Veroniky Svystunové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.6.2016 - 18:00, Koncert žáků kytarových tříd Jozefa Gonzúra a Michala Straky

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 16.6.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna č. 35 (MŠ)

ST, 15.6.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy I-Hsien Lin

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 15.6.2016 - 17:00, Slavnostní předávání vysvědčení absolventům

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Chvalský zámek

ÚT, 14.6.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Barbory Šleglové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 13.6.2016 - 18:00, Závěrečný koncert žáků ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Klášter Emauzy, více informací

PO, 13.6.2016 - 18:00, Párty se saxofonovými party

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 10.6.2016 - 18:00, Koncert žáků pěvecké třídy Zdeňky Hejlíkové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 9.6.2016 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice

ČT, 9.6.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Martiny Müllerové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ST, 8.6.2016 - 18:30, Koncert pěveckých sborů Malíček, Paleček, Mozaika a smyčcového orchestru

od 18:30 hodin - do 19:30 hodin, místo konání: České muzeum hudby

ÚT, 7.6.2016 - 18:00, Absolventský koncert Barbory Kolrosové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek, více informací

ÚT, 7.6.2016 - 18:00, Koncert žáků saxofonové třídy Terezy Novotné

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.6.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Larisy Vaňkové Filiny

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 6.6.2016 - 18:00, Absolventský koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Chvalský zámek

PÁ, 3.6.2016 - 17:00, Koncert žáků klavírní třídy Kristiny Raškové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 2.6.2016 - 18:00, Koncert absolventů ZUŠ

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ČT, 2.6.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO, více informací

ST, 1.6.2016 - 18:00, Koncert žáků kytarové a akordeonové třídy Zdeňka Stibora

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 31.5.2016 - 18:00, Koncert pěveckých sborů Lísteček, Lístek a smyčcového orchestru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: České muzeum hudby

PO, 30.5.2016 - 17:00, Koncert žáků v rámci festivalu"Libeňské jaro mladých"

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Libeňský zámek

PÁ, 27.5.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Daniela Kallmünzera

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 24.5.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO, více informací

SO, 21.5.2016 - 15:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpledne 2016"

od 15:00 hodin - do 20:00 hodin, místo konání: Areál Chvalské tvrze, více informací

PÁ, 20.5.2016 - 17:00, Festival studentských orchestrů "Hudební odpledne 2016"

od 17:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PÁ, 20.5.2016 - 17:00, Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové

od 17:00 hodin - do 18:00 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ČT, 19.5.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Věry Matějákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 19.5.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO, více informací

ST, 18.5.2016 - 18:00, Koncert žáků třídy klávesových nástrojů Kristýny Bártové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ÚT, 17.5.2016 - 18:00, Koncert žáků kytarové třídy Pavla Cibocha

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Budova MŠ uč. č. 35

ÚT, 17.5.2016 - 17:30, Koncert žáků flétnové třídy Jany Boškové

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 16.5.2016 - 18:00, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 12.5.2016 - 18:00, Představení žáků literárně-dramatického oboru

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: učebna LDO, více informací

ST, 11.5.2016 - 17:30, Koncert žáků klavírní třídy Iriny Likiny

od 17:30 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ÚT, 10.5.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Marty Čermákové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PO, 9.5.2016 - 18:00, Koncert žáků tříd dechových nástrojů Jana Triebenekla a Jiřího Břicháče

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

ČT, 5.5.2016 - 18:00, Koncert žáků flétnové třídy Zuzany Bandúrové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 4.5.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírní třídy Elliny Belčikové

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Sál ZUŠ

PO, 2.5.2016 - 18:00, Koncert žáků klavírního oddělení

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

PÁ, 29.4.2016 - 16:30, Koncert žáků houslové třídy Kristiana Vacka

od 16:30 hodin - do 17:30 hodin, místo konání: Kinosál ZŠ Generála Janouška

ÚT, 26.4.2016 - 18:00, Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most

ST, 20.4.2016 - 16:00, IV. ZUŠkový koktejl

od 16:00 hodin - do 18:30 hodin, místo konání: Divadlo Horní Počernice, více informací

PO, 11.4.2016 - 18:00, Autorský koncert

od 18:00 hodin - do 19:00 hodin, místo konání: Galerie 14, Černý Most, více informací

NAVRCHOLU.cz