Koncert žáků pěvecké třídy Marie Sedlákové
PÁ, 19.4.2024 - 16:00 hod.

Autorský večer
ÚT, 23.4.2024 - 18:00 hod.
Galerie 14, Černý Most

Koncert žáků pěvecké třídy Šárky Mistrové
ST, 24.4.2024 - 17:00 hod.

VII. Hudební večer
ČT, 25.4.2024 - 17:30 hod.
Chvalský zámek

PÁ, 26.4.2024 - 18:00 hod.
Uć. č. 8 Hostavice

04.04.2016, Libor Zíka

Blahopřejeme k úspěchům v soutěžích.

Dne 21. 3. se v ZUŠ Praha 5 - Stodůlky konalo krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na akordeon.

Josef Libicher získal 2. cenu v O. kategorii,

Ondřej Sedlák získal 2. cenu v IV. kategorii,

Barbora Kolrosová získala 2. cenu v X. kategorii.

Gratulujeme žákům k úspěchu a panu učiteli Zdeňkovi Stiborovi děkujeme za skvělou přípravu.

Dne 22. 3. se v ZUŠ I. Hurníka, Praha 2 konalo krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na elektronické klávesové nástroje.

Miroslava Novotná získala 3. cenu v VI. kategorii.

Blahopřejeme k úspěchu a paní učitelce Kristýně Bártové děkujeme za skvělou přípravu.

Dne 2. 4. se v ZUŠ Praha 4 - Modřany konalo krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR ve sborovém zpěvu.

Pěvecký sbor Cantabile získal Stříbrné pásmo v kategorii A2 a Ocenění za provedení skladby G. F. Händela.

Blahopřejeme k úspěchu a paní sbormistryni Marii Bachůrkové děkujeme za skvělou přípravu.

Pěvecký sbor Paleček získal Zlaté pásmo v kategorii B2 a Ocenění za provedení skladby P. Ebena - Jarní.

Blahopřejeme k úspěchu a paní sbormistryni Šárce Mistrové děkujeme za skvělou přípravu.

Děkujeme také korepetitorům I-Hsien Lin a Danielovi Kallmünzerovi za výborný klavírní doprovod.

« zpět na měsíční přehled