Image
Nahrávám vyhledávání

aktuální koncerty a vystoupení:
Koncert pěveckých sborů
ČT, 6.4.2017 - 16:30 hod.
Kinosál ZŠ Generála Janouška 1006

Představení žáků LDO
PÁ, 7.4.2017 - 19:00 hod.
Učebna LDO č. 34 (budova MŠ)

VI. Hudební večer
PO, 10.4.2017 - 18:00 hod.
Sál ZUŠ

Koncert žáků klarinetové třídy Romana Kudly
ÚT, 11.4.2017 - 18:00 hod.
Galerie 14, Černý Most

ZUŠkový koktejl - V. ročník
ST, 19.4.2017 - 16:00 hod.
ZUŠ Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1/23




2017, Březen - měsíční zpravodaj:

29.03.2017, Libor Zíka

Blahopřejeme k úspěchu.

Dne 23. března 2017 se konal 29. ročník hudebního festivalu

"JARNÍ PETRKLÍČ 2017".

Sofie Nováková z flétnové třídy Jany Boškové

získala Zlatou stuhu v kategorii mladší instrumentalisté,

Dominik Dolejš z flétnové a hobojové třídy Jany kopicové

získal Zlatou stuhu v kategorii mladší instrumentalisté,

Ulyana Danyliv z flétnové a hobojové třídy Jany Kopicové

získala Bronzovou stuhu v kategorii starší instrumentalisté.

 

DPS Paleček vedený sbormistryní Šárkou Mistrovou

získal Zlatou stuhu v kategorii sbory a soubory.

 

Blahopřejeme soutěžícím k úspěchu!!!

Vyučujícím děkujeme za skvělé vedení 

a Martě Čermákové a Danielovi Kallmünzerovi za výborný klavírní doprovod.

28.03.2017, Libor Zíka

Blahopřejeme k úspěchu.

Ve dnech 20. až 22. března 2017 se konalo celostátní

kolo pěvecké soutěže "Karlovarský skřivánek".

Amálie Motošická, z pěvecké třídy Šárky Mistrové

získala 2. místo v kategorii A 2.

 

Blahopřejeme k úspěchu!!!

Paní učitelce děkujeme za skvělou přípravu

a panu D. Kallmünzerovi za vynikající klavírní doprovod.


23.03.2017, Libor Zíka

Úspěchy našich klavíristů

Ve dnech 5. až 9. března 2017 se konalo v ZUŠ Taussigova, Praha 8

krajské kolo národní soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na klavír.

Naši klavíristé získali tato ocenění:

Alena Trejbalová ze třídy D. Kallmünzera - Čestné uznání v 0. kategorii

Adéla Berchtoldová ze třídy K. Raškové - Čestné uznání v I. kategorii

Šárka Filipská ze třídy I. Likiny - 3. cena v I. kategorii

Natálie Němcová ze třídy L. V. Filiny - 3. cena v I. kategorii

Laura Suchomelová ze třídy L. V. Filiny - Čestné uznání ve III. kategorii

Eliška Mistrová ze třídy I. Likiny - Čestné uznání ve III. kategorii

Petr Panenka ze třídy E. Belčikové - 3. cena ve III. kategorii

Emma Hanzlová ze třídy E. Belčikové - 2. cena ve IV. kategorii

Filip Mareš ze třídy K. Raškové - 3. cena v VII. kategorii

 

Všem soutěžícím blahopřejeme k úspěchům a vyučujícím děkujeme za skvělou přípravu!!!

 

09.03.2017, Libor Zíka

Ocenění prací žáků v projektu "Světy v nás".

Česko-japonského výtvarného projektu "Světy v nás" se zúčastnili

téměř všichni žáci výtvarného oboru (cca 200) a vytvořili celkem

260 krásných prací. 60 z nich bylo vybráno a posláno na výstavu

do Tokia. Stejný počet prací byl doručen z Tokyo Jogakkan Primary

School k nám na výstavu v Horních Počernicích, která se konala

v kočárovně Chvalského zámku od 1. do 26 února 2017.


zobrazit celou zprávu »

2017, Únor: zobrazit měsíční zpravodaj


2017, Leden: zobrazit měsíční zpravodaj


2016, Prosinec: zobrazit měsíční zpravodaj


2016, Listopad: zobrazit měsíční zpravodaj


2016, Říjen: zobrazit měsíční zpravodaj


2016, Září: zobrazit měsíční zpravodaj



Zpravy z ročníku: 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008, 2006/2007, 2005/2006
NAVRCHOLU.cz